חפש ב:

Artbit האפליקציה המושלמת לאוהבי אמנות

Artbit האפליקציה המושלמת לאוהבי אמנות

 Artbit היא אפליקציה חכמה ומתקדמת לאוהבי אמנות מזהה את יצירת האמנות עם סריקתה או צילומה בטלפון החכם ומספקת מידע רב למשתמש עליה ועל האמן.

 האפליקציה:

  • מאפשרת זיהוי יצירות אמנות (תמונות, פסלי רחוב, ציורי קיר ועוד)
  • מציעה מידע על היצירה
  • מציעה מידע על האמן ועל מקומות נוספים בארץ ובעולם שאפשר למצוא את יצירותיו
  • מציגה את המידע בכמה דרכים: קריאה, האזנה וצפייה בסרטון וידאו להשלמת המידע על יצירות מוכרות
  • מציעה מפה אינטראקטיבית המציינת את כל אתרי האמנות ביעד מסוים
  • מאפשרת שיתוף ודיון ברשת החברתית

 Artbit מעניקה למשתמש חוויה חדשנית ואישית ומנגישה את עולם האמנות לכל אדם

דרך האפליקציה אפשר להתעדכן בזמן אמת בתערוכות המוצגות עכשיו בעולם, ללמוד על אמנים מוכרים וחדשים, להגיע בקלות לכל מקום המציג אמנות ולשתף חברים בממצאים.

יכולת מעניינת נוספת של אפליקציית Artbit מאפשרת להכניס לרשימת המועדפים גם אמנים, נוסף על יצירות מסוימות. בדרך זו אפשר להתרשם ממאגר היצירות של אמן ולקבל עדכונים על עבודות עתידיות שלו. אפליקציית Artbit יכולה לסייע גם בקבלת מידע כללי על תערוכות מתחלפות של אמנות המוצגות במדינות שונות בעולם.

מאגר יצירות אמנות מהארץ והעולם

האפליקציה מאפשרת לזהות בשלב זה יותר ממיליון יצירות אמנות של כ-92,000 אמנים מרחבי העולם. בכל יום נוספים אוספים, תערוכות, מוזיאונים, גלריות ואמנים חדשים. עדכון האפליקציה נעשה בזכות שיתוף פעולה עם מרכזי אמנות מישראל ומהעולם שהביעו התלהבות רבה מהאפשרויות הרבות שמציעה Artbit. בדרך זו הם יכולים להתפרסם, לתרום לצריכת האמנות של הקהל הרחב ואף להעלות למודעות המשתמשים אמנים או יצירות אמנות.

Artbit בחינוך

האפליקציה מאפשרת לנצל את החוויה החינוכית דרך שילוב של אמנות וטכנולוגיה ולהתחבר לקהילת אמנות רחבה.  

כמעט לכל תלמיד יש טלפון חכם ולמעשה הוא נושא עמו את מאגר האמנות הגדול שהאפליקציה מציעה. הלימוד בד בבד עם השימוש באפליקציה מאפשר לצאת מהכיתה מבלי לצאת ממנה, לזהות, לחקור, לחשוף תגליות ותובנות אישיות. את מאגר היצירות והאמנים אפשר לשלב עם תכנית הלימודים.

אמנות ברשת החברתית

בהיבט החברתי יכול המשתמש להוסיף יצירות שונות לרשימת המועדפים שלו, להגיב על כל יצירת אמנות שהמכשיר הסלולרי שלו מזהה באמצעות האפליקציה, לשלוח לחברים ולשתף  בכל הרשתות החברתיות.

אמנות סביבנו

יכולת אחרת של אפליקציית Artbit מציעה ניווט למוזיאונים ולגלריות. הניווט אידיאלי לחובבי אמנות היכולים למצוא בקלות גלריות מוזיאונים או תערוכות רחוב בסביבה הקרובה להם. האפליקציה עושה כמובן שימוש במנגנון הניווט המובנה בטלפון החכם.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.