דלג אל

תוכניות ופעילויות

חינוך אזרחי וחיים משותפים - תוכניות ופעילויות

המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים מציע סל מיזמים, הצעות ופעילויות לבתי הספר לקידום ושילוב תחום החינוך לדמוקרטיה ולחיים משותפים בכלל מערכת החינוך, על כל מגזריה ובכל שכבות הגיל –גן ועד יב'.

סל הצעות לפעילות לבתי הספר

המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים במשרד החינוך מופקד על תחום החינוך לדמוקרטיה ולחיים משותפים בכלל מערכת החינוך, על כל מגזריה ובכל שכבות הגיל –גן ועד יב'.
המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים פועל ליישום המלצות הדו"ח "להיות אזרחים", הרואה את החינוך לאזרחות כמכוון לשילוב והשלמה בין יסודותיה הדמוקרטיים והיהודיים של מדינת ישראל.
לשם הגשמת מטרות אלה, כפי שבאות לידי ביטוי בחוק החינוך ובמטרה ב‘ של התכנית האסטרטגית והתווית מדיניות מערכת החינוך בנושאים: חינוך אזרחי, חינוך לדמוקרטיה וחינוך לחיים משותפים, פועל המטה באמצעות רפרנטים ומדריכים מחוזיים.

אנשי המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים שותפים, מעורבים ומסייעים בדרכים מגוונות למיזמים, ופעילויות בתחום ואנו מזמינים אתכם מורים ומנהלים כאחד, לפנות אלינו בכל נושא הרלוונטי לתחום החינוך האזרחי והחיים המשותפים.
בסל הצעות זה, אנו מתכבדים להציג בפניכם:

מיזמים, פעילויות ותכניות אותם מבצע ומציע המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים.
משאבים עליהם מופקד המטה לחינוך זרחי וחיים משותפים לשם הגשמת מטרותיו.
מקווים שתמצאו בסל הצעות זה מידע ורעיונות שיהוו השראה עבורכם לעשייה משמעותית בתחום החינוך האזרחי והחיים המשותפים.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.