חפש ב:

שמונה

שמונה

פרויקט הגמר של התלמידה: אפרת שמואל

בהנחיית המורה: אביטל אלמשעלי

תיכון שלהבת, מגדל העמק

על הנושא השנתי

הנושא השנתי לפרויקט הבגרות בעיצוב היה " 25 שנים לאמנה לזכויות הילד".  אפרת שמואל בחרה לעצב תדמית לבית קפה ליוצרים שיקרא "שמונה". והיא מתארת "שמונה הוא מספר שמסמל את האינסוף, את הרוח, את ההשראה."

במיתוג בחרה  אפרת מספר אלמנטים: מנורות -  מסמלות הידלקות רעיון, גלגלי שיניים-  מסמלים חשיבה, כתמי צבע - מסמלים יצירתיות שופעת ומתפרצת. 

שמונה: השראה מעוררת | בית קפה ליוצרים

בקפה שמונה יצרה התלמידה אפרת שמואל תדמית לבית קפה יוצא דופן המסמל את הרוח וההשראה של היוצרים ושל הספרה שמונה.

כל המוצרים בבית הקפה קשורים לספרה שמונה, ובפרסום מזמינה אפרת את היוצרים אל בית הקפה "להדליק את מנורת הרעיונות שלו במוח ולהזיז  את הגלגלים, כשהגלגל המרכזי הוא כוס הקפה, שמניע את הכל".

בסטיקים שעיצבה מעוררת אפרת הזדהות של היוצר עם המותג כאשר היא מעצבת אותם סביב קווי האופי המאפיינים יוצרים: "מרץ הנעורים וההתחדשות, היותם ציפורי לילה שחיים ויוצרים בחצי החשוך של היום, היותם מפוזרי נפש ומבולגנים."

 במצגת ניתן לראות את שלל המוצרים שעיצבה אפרת ולציידם הסבר על כל פרט ופרט במוצר.

יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.