חפש ב:

שוקולד ויין ישראלי

שוקולד ויין ישראלי

פרויקט הגמר של התלמידה: אלינה קליוקין

בהנחיית המורה: עינב יוגב

הרב תחומי חדרה למדעים ולאמנויות

על הנושא

ART DeCoco  הוא מפעל ומסעדה הממוקמים בכרמיאל. המקום מנוהל ע"י מיכל להב שוקולטיירית במקצועה אשר מייצרת פרלינים ייחודיים הנמכרים בחנות. סגנון ה"ארט דקו" הוטבע בעבודתה של מיכל ובמסעדה מאחר והשוקולד הוא לא "סימן ההיכר" של ישראל, החליטה התלמידה אלינה קליוקין לצרף אליו יין ישראלי משובח ולעצב מוצר בעל תדמית ישראלית יוקרתית " בחרתי את "הסדרה האזורית" של יקב כרמל כיין שיצטרף לשוקולד. סדרה זו עוסקת בבקבוקים מאזורים שונים בארץ ומסוגי ענבים שונים הגדלים באזורים אלו. במוצר הזה אני רוצה להוכיח לצרכן הישראלי שיש מוצר יוקרתי ואיכותי הנוצר ממש כאן: "מיוצר בישראל"."

שוקולד ויין

התלמידה אלינה בחרה לעצב תדמית לנקודת מכירה ואריזה של פרלינים של חברת ART DeCoco ובקבוק יין ישראלי באריזה חגיגית. נקודת המכירה תאפשר לבחור את הפרלינים לאריזה ואת סוג היין שיצורף אליו. עמדת המכירה תמוקם בחנות של ART DeCoco במסגרת הפרויקט עיצבה אלינה: אריזת הפרלינים, האריזה הכללית ואת הגרפיקה.

במצגת ניתן לראות את תהליך עבודתה וההתלבטויות אשר ליוו את אלינה בבחירת חומרי האריזה ועיצובם ואת התמודדותה עם האתגר לארוז שני מוצרים במשקל שונה. במצגת מתארת אלינה גם את מקורות השראתה.

יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.