חפש ב:

האירועים הגאוגרפיים של קיץ 2018

האירועים הגאוגרפיים של קיץ 2018

הרעיון שלי

פעילות של המורה יעל זלצר, תיכון שיטים דרכא, ערבה תיכונה

שיעור מקסים לפתיחת השנה:

באמצעות הכלי הדיגטלי roojoom יצרה יעל מסלול תוכן דיגיטלי הכולל את כל האירועים הגאוגרפיים החשובים של קיץ 2018 : התפרצות הר הגעש פואגו בגואטמלה, חילוץ הנערים מהמערה בתאילנד, שריפות הענק ביוון, טרור העפיפונים ברצועת עזה, התפרצות העכברת בצפון הארץ ועוד. האירועים מוצגים בצורת רצף של תחנות אשר ניתן לנווט ביניהן באמצעות חץ (למעלה/למטה). כל תחנה במסלול התוכן מובילה לעולם תוכן שלם בפני עצמו: מפות, איורים כתבות מרחבי הרשת, סרטונים, תמונות ועוד. 

מסלול התוכן מזמן למידה חווייתית וחיבור לימודי הגאוגרפיה לאירועים אקטואליים בדרך כייפית ומהנה. כמו כן, המורה יכול לעשות שימוש במסלול התוכן לצורך הקניית ידע ומיומנויות לימוד בגאורפיה. למשל, ניתן לבקש מהתלמידים למיין את האירועים לגאוגרפיה פיזית ולגאוגרפיה אנושית. 

לפעילות גיאוגרפיה אדם וסביבה קיץ 2018

קישור לכלי roojoom : כלי חינמי המאפשר ליצור מסלול תוכן מקוון מבוסס קישורים. תחנות התוכן יכולות להיות ממוקמות על פי סדר כרונולוגי או תוכני והן יכולות להיות גם קישור לאתר, טקסט, קבצי PDF או תמונות.

יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.