חפש ב:

בחינות בגרות

חזרה

אמנות המחול

אמנות המחול

תיק בחינת הבגרות באומנות המחול מרכז בתוכו מידע זה:
מבנה בחינת הבגרות, תרשים מבנה ההיבחנות, נהלים ותנאים לקיום הבחינה העיונית, נהלים ותנאים לקיום הבחינה המעשית, נייר עמדה, נוהלי ציונים בבחינות מעשיות במקרה של פציעה, ניהול הבחינה, דיווח בוחן ראשי ותשלום בוחנים, נוהל דיווח הציונים ואופן דיווחם, שערי בחינה, דו"ח בוחן ראשי ומחוונים.

התיק מתעדכן בכל שנה על פי הנחיות אגף הבחינות.

רסיטל במחול המעשי

רסיטל במחול המעשי

בחינת בגרות מעשית במחול-רסיטל נותנת הכרה והערכה למאמץ ולהשקעה הרבה בלימודי המחול ולהישגים הגבוהים בתחום.
תלמידים העוסקים בלימודי המחול באופן שיטתי ורצוף, לאורך שנים, רשאים לגשת לבחינת הבגרות המורחבת במקצועות המעשיים במחול אם הם עונים על אמות המידה של תוכנית הבחינה הנדרשת. הבחינה כוללת שיעור בבלט קלאסי, שיעור במחול מודרני והצגת קטע רפרטואר נבחר מתוך רשימת יצירות נלווית (נספח ב'). אפשר להגיש מועמדות באמצעות טופס הבקשה לבחינת בגרות במחול מעשי-רסיטל.

עבודת גמר באמנות המחול

עבודת גמר באמנות המחול

עבודת הגמר במחול היא עבודת חקר בהיקף של 5 יח"ל המתווספות לתחומים שמרחיבה התלמידה בחטיבה העליונה.
העבודה משלבת חלק עיוני וחלק מעשי (כוראוגרפיה או שחזור) הנגזרים מתוך החלק העיוני. במקרים מיוחדים העבודה יכולה להיות עיונית בלבד.
זמנים
הצעות לעבודת גמר במחול מתגבשות בתחילת כיתה י' או י"א, ויש להגישן עד 31 בינואר בכל שנה.
לאחר שאושרה הצעת התלמיד/ה, יש להגיש את החלק העיוני המלא של העבודה בכיתה י"א או י"ב (לפי הגשת ההצעה) עד 31 בדצמבר בכל שנה.
לאחר הגשת החלק העיוני, בכיתה י"א או י"ב (השנה שבה הוגשה העבודה העיונית), מתקיים אירוע הערכה ארצי בעבור החלק המעשי, בסביבות חודש מרץ בכל שנה.
תהליך ההנחיה
כל תלמיד/ה מחויב/ת לגבש את ההצעה בסיוע מנחה מתחום הדעת.
ההתקשרות עם המנחה באחריות ביה"ס. הנחיית התלמידים מזכה בגמול בתנאי שהוגשה העבודה.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.