חפש ב:

מתמטיקה בכיף

חזרה

אליפות המתמטיקה לתלמידי יסודי

אליפות המתמטיקה לתלמידי יסודי

"תחרות עשר אצבעות", תתקיים בין ה-12 בינואר 2020 ועד ה-6 בפברואר 2020.

אליפות משחקי המתמטיקה מטעם משרד החינוך לבתי הספר היסודיים תתקיים בין ה-12 בינואר ועד ה- 6 בפברואר 2020.

לאליפות מספר שלבים:
• אימון ראשוני
• שלב בתי הספר
• מחנות אימונים
• אירוע הגמר בתחילת אפריל

היעד המרכזי של האליפות הוא לעורר את סקרנותם של התלמידים ולהגביר את המוטיבציה שלהם ללמוד את מקצוע המתמטיקה ואת מקצועות המדעים והטכנולוגיה. באליפות ישולבו משחקי מתמטיקה ודפי עבודה חווייתיים שנועדו לאתגר את התלמידים ולהסב להם הנאה מהאליפות.

האליפות והאימונים יתקיימו באמצעות אתר "עשר אצבעות", אתר המעניק סביבת למידה משחקית ללימוד מקצוע המתמטיקה. באתר אוצר בלום של משחקי למידה אינטראקטיביים וחידות מתמטיות שבכוחם לפתח חשיבה מתמטית.
בכל משחק יצברו התלמידים ניקוד "כוכבים" על פי הצלחתם בו. את התחרות ינהל מורה שיתמנה לתפקיד. בתי ספר שיעלו לגמר ירכיבו נבחרת בית ספרית על פי תקנון התחרות.

> לפרטים נוספים והרשמה

קנגורו ישראל

שעשועון חידות עולמי במתמטיקה שמטרתו לגרום לכמה שיותר תלמידים לעסוק בפתרון בעיות מתמטיות ולהראות שפתרון בעיות אינו מאיים ויכול להיות תהליך מאתגר ואף משעשע.

> לפרטים נוספים והרשמה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.