חפש ב:

אפליקציה לעידוד פעילות גופנית Movez AI

אפליקציה לעידוד פעילות גופנית
במסגרת קידום המדיניות של אורח חיים פעיל ובריא משיק משרד החינוך בשיתוף עם Movez AI אפליקציה חדשנית וייחודית המעודדת תלמידים ותלמידות לביצוע פעילות גופנית. האפליקציה מותקנת על הטלפון הנייד ומיועדת לכיתות ה'-ט' (בשלב זה הפיילוט נועד לתלמידי כיתות ח' בלבד ולבתי ספר שנבחרו לכך). האפליקציה פועלת בטכנולוגיית מציאות רבודה, תוך שימוש בבינה מלאכותית ובראייה ממוחשבת.

האפליקציה תאפשר לתלמידים ולתלמידות להשתתף במשחקי כדור ופעילות גופנית מגוונים באמצעות שימוש בכדור אמיתי בעולם וירטואלי! הם יוכלו להתפתח ולהתחרות במשחקים, המשלבים פעילות פיזית ברמות שונות ובדרגות קושי שונות, תוך התקדמות בקצב אישי של כל אחד ואחת. 
הנתונים מתוך האפליקציה יאפשרו למורה לחינוך גופני לעקוב אחרי התקדמות התלמידים והלמידות בפעילויות השונות, ולכוונם להתקדם בהתאם ליכולותיהם האישיות. האפליקציה נועדה להרחיב את היקף שעות הפעילות הגופנית של התלמידים בזמנם הפנוי בבית הספר ומחוצה לו.

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.