אפליקציית חינוכית

אפליקציית חינוכית

הטלוויזיה החינוכית מתחדשת ומשיקה אפליקציית VOD חדשה, עם מאות פרקים מתוכניותיה המובחרות לילדים, למבוגרים ולחובבי הנוסטלגיה, ללא כל עלות.
לראשונה שידור חי של ערוץ 23 בכל זמן ומכל מקום בעולם!
בין התוכניות אפשר למצוא מגוון רחב בתחומי המדע, עידוד קריאה, היסטוריה, מוזיקה, ערכים, חברה ותרבות. בנוסף, באפליקציה מיטב תוכניות האיכות עטורות הפרסים של החינוכית לגדולים שבינינו: חוצה ישראל שיחת נפש, תיק תקשורת, פסקול ישראלי ועוד.
ולחובבי הנוסטלגיה: קרובים קרובים, זהו זה, ועוד פנינים נדירות, כולל ופרקים נדירים ובלעדיים שטרם נחשפו מתוך "פרפר נחמד".

להלן מספר דוגמאות:

צמר ויעלי - בכל פרק יעלי מתמודדת עם דילמה רגשית/התנהגויות מורכבות (שקרים, פחדים, חרמות, אהבות, קנאות, חוקים, געגועים, שונות פיזית וכו'). במהלך הפרק יעלי מתייעצת עם שכניה טלי, צמר ובועז. תוך כדי שיחה על הדילמה בועז או טלי יזכרו ש"בדיוק יש ספר שמדבר על הנושא הזה". תוך כדי הקראת הסיפור טלי תעודד את יעלי לשאול שאלות, לספר בדיחות, ולהביע רגשות הזדהות, שמחה, כעס או קנאה.


החפרנים - למה אנחנו משקרים? איפה יש כלום? האם דולפינים באמת חכמים? למה לכדור הארץ אין טבעת שמקיפה אותו? "החפרנים", תוכנית המדע במתכונת של תוכנית תחקירים.


שוסטר ושוסטר - שני סוכנים מיוחדים מ"סוכנות הקשרים הלאומית של ישראל", יוצאים לחקור מגוון רחב של נושאים בתחומי מדע, תרבות, היסטוריה פנאי וטכנולוגיה.


אני גיטרה - תוכנית לכל המשפחה בהנחייתו ובניהולו המוזיקלי של אמן הגיטרה אבי סינגולדה. התוכנית מציגה את סיפורה של המוזיקה בעולם דרך השירים שהפכו לקלאסיקות והיו לאבני דרך שהשפיעו על עולם המוזיקה.


דן ומוזלי - סידרה קומית העוסקת בענייני חברה, גבולות והתנהגות ומערכת יחסים שבים הורים לילדים. התוכנית זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2014.

חדשות מהעבר - פורמט חדשני שמטרתו להביא לצופים הצעירים, וגם להוריהם, מידע על האישים והאירועים ההיסטוריים של העם והמדינה באופן מעניין ונגיש. ההיסטוריה של כולנו נארזת לפורמט חדשותי, מובאת בשפה עכשווית וצעירה ומשתמשת בשפת הרשתות החברתיות כדי לחבר את העבר אל שפת ההווה וגדולי האומה מקבלים נפח וחיים חדשים.


אפסילון - סידרה עשירה שעוסקת בתחומי המתמטיקה והמדעים בדרך עכשווית וקלילה, אבל בלי לוותר על הרבדים העמוקים שנמצאים בכל תחום. "פרויקט אפסילון" בנוי כסדרה של סרטוני ניסויים שבמרכזו של כל סרטון שאלת חקר "מעוררת" מתחומי המתמטיקה או המדע.

ילדי בית העץ - בבית העץ הילדים משחקים, ממנו הם יוצאים להרפתקאות בחורשה, יחד הם פותרים בעיות, רבים ומשלימים ותמיד עוזרים אחד לשני. סדרה על ערכים ומערכות יחסים בין ילדים לבין עצמם ובינם לבין המבוגרים.

התוכניות מתעדכנות באפליקציה על בסיס יומי, ניתן לשתף קטעים שתאהבו במייל או בפייסבוק וכן ניתן להשתמש בקטעים מתוכניות או בתוכניות שלמות בשיעוריכם בכתות.
בקרוב תשיק החינוכית מגוון של תוכניות חדשות לרגל 70 שנה למדינה לשימוש עובדי ההוראה.

לצפייה בסרטון אודות האפליקציה

להורדה עבור מכשירי אפל

להורדה עבור מכשירי אנדרואיד

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.