חפש ב:

האליפות המקוונת - Skillz חזרה ללמידה מתוקשבת

חזרה לראש הדף

אלופי הבית של SKILLZ

אלופי הבית של SKILLZ

אליפות SKILLZ שמחה להודיע על פתיחת תחרות חדשה "אלופי הבית" ביום רביעי ה- 26 במאי 2021, ה' בסיוון תשפ"א, עם המשחקים האהובים עליכם. המשחקים פתוחים ללמידה חווייתית ולהנאה במסגרת תחרות אישית ובית ספרית עבור התלמידים ולהנאתכם המורים.
התלמידים יכולים להיכנס לתחרות דרך עולם המפלצות או דרך מגרש המשחקים בפורטל SKILLZ.
אין צורך ברישום מוקדם, אין צורך בידע קודם!

אז מי ניצח בגמר?
לפני שנגלה לכם, רצינו לציין, כי השתתפות בתחרות משקפת את עבודתם הנפלאה של התלמידים וצוות בית הספר, את הדגש על קידום מיומנויות דיגיטליות, את המאמץ המשותף, המוטיבציה והרצון ללמוד ולהתקדם, כל הכבוד!

  • לצפייה ברשימת הזוכים בגמר תחרות בית ספרית לחצו כאן
  • לצפייה ברשימת הזוכית בגמר תחרות אישית לחצו כאן

תודה לצוות סקילז, לצוות חטיבת תקשוב וטכנולוגיות בחינוך, למפקחי וממוני התקשוב במחוזות, למדריכי התקשוב, לרכזי התקשוב הבית ספרי ובעיקר למורים שהובילו את התחרות בבתי הספר ולתלמידים על ההשתתפות. תודה על שיתוף הפעולה. מאחלים לכולם הנאה בלמידה ובתחרויות שיבואו.
התהליך שעברו המורים והתלמידים בחודש התחרות הוא הרווח האמיתי של כולנו!

מה זה עולם המפלצות?
סביבה משחקית כיפית המאפשרת לתלמידים לצבור מטבעות, להתקדם במפת המשחקים ובאתגרים, ובהתאם לשדרג את המפלצות שלהם ולראות את הדירוג האישי ביחס לכל התלמידים בשכבת הגיל.

אז מה כוללת תחרות "אלופי הבית" ?
תחרות אישית ובית ספרית בחשיבה חישובית (Plathora) – לשכבות ד' – ו'
גמר וירטואלי שיתקיים ביום שלישי ה- 22 ביוני 2021, י"ב בתמוז תשפ"א
לוח תוצאות אישי לתלמידים לפי שכבות גיל
לוח תוצאות בית ספרי - הניקוד נקבע על פי ממוצע נקודות לתלמיד
מחנכים יוכלו לצפות בהישגי תלמידי כיתתם, מנהל יוכל לצפות בנתוני כלל תלמידי בית הספר.

חזרה לראש הדף

חדר בריחה מתמטיקה – לכיתות ט'

חוויה ייחודית לתלמידי כיתות ט'.
לראשונה בארץ, חדר בריחה וירטואלי הכולל אתגרים מתמטיים.
התחרות כוללת מחנה אימונים, חדר בריחה גדול וחדר סודי ל-100 המדורגים במקומות הראשונים.
הכניסה למחנה האימונים פתוחה!

התחרות הינה שיתוף פעולה בין מרכז השלטון המקומי וקרן טראמפ.

חזרה לראש הדף

למידה חווייתית ב Skillz

למידה חווייתית ב Skillz

מערכת אליפות SKILLZ מציעה לתלמידים לחוות עולמות של רובוטיקה, מדעי המחשב, טכנולוגיה ומתמטיקה בדרך מהנה ומשחקית. אנו מציעים מגוון פעילויות שפותחו במסגרת Skillz. ניתן לצפות בכל הפעילויות במגרש המשחקים בפורטל Skillz

בעונת התחרויות אנו מציעים מגוון של פעילויות לימודיות וחווייתיות בהן אנו מפעילים סביבת המישחוק "עולם המפלצות" - סביבה משחקית ומהנה המאפשרת לתלמידים לצבור מטבעות Z, להתקדם במפת המשחקים האישיים ובאתגרים ובהתאם לשדרג את המפלצות וגם לראות את הדירוג האישי שלהם ביחס לכלל התלמידים.

חזרה לראש הדף

מגרש המשחקים פתוח עבורכם

מגרש המשחקים פתוח עבורכם

סביבות הלמידה מרחוק במגרש המשחקים פתוחות בחינם לכלל תלמידי ישראל וכמובן גם לכם המורים. כל שצריך אלו פרטי ההזדהות האישית במשרד החינוך. כלל התחרויות, סביבות הלמידה והמשחקים נגישים דרך מגרש המשחקים ומותאמים לפי גיל.

הסביבות כוללות:

  • לימודי חשיבה מחשובית ורובוטיקה בסביבת scratch וסביבת edubot - סביבות הלימוד של תכנית הלימודים בחשיבה מחשובית ורובוטיקה וכן סביבות פתוחות לכל תלמיד מעוניין.
  • משחק חווייתי מעולם של קוד ורובוטיקה לכל הגילאים – פיתוח של צוות SKillz
  • פרויקטים מודרכים בתכנות - פרויקטים וminiMOOCs- מונְחים לתלמידי מדעי המחשב והנדסת תוכנה העוסקים בנושאים אלו ואחרים: אלגוריתמיקה, תורת האינפורמציה, למידת מכונה. ההנחיה כוללת קובצי הסבר, תרגילים, קטעי קוד (כולל הקבצים הנדרשים) ובמידת הצורך גם סרטוני הסבר.

​לתמיכה טכנית פנו למוקד האליפות בטלפון 03-6225395.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.