חפש ב:

האליפות המקוונת - Skillz חזרה ללמידה מתוקשבת

למידה מקוונת מרחוק בימי קורונה

למידה מקוונת מרחוק בימי קורונה

מערכת אליפות הסייבר, שבימי שיגרה מפעילה תחרויות שונות במהלך שנת הלימודים בית, נערכה למציאות החדשה ופתחה עבור התלמידים ועבורכם המורים, מרחב חדש של למידה מרחוק. במהלך תש"ף השקנו מתכונת תחרות חדשה בשם משחקי הכתר שהינה מתכונת תחרויות אישיות בין התלמידים, בהתאם לשכבת הגיל שלהם. כדי להתחרות, על התלמידים להיכנס לעולם המפלצות של Skillz.

סביבת המישחוק "עולם המפלצות" היא סביבה משחקית ומהנה המאפשרת לתלמידים לצבור מטבעות Z, להתקדם במפת המשחקים האישיים ובאתגרים ובהתאם לשדרג את המפלצות וגם לראות את הדירוג האישי שלהם ביחס לכלל התלמידים. עוד על האפשרויות העומדות בפני התלמידים ניתן לקרוא במדריך למשתמש בפורטל Skillz.

פעילויות בפורטל Skillz

חזרה לראש הדף
פעילויות בפורטל Skillz

בפורטל Skillz אנו מנגישים

 • תחרויות בית ספריות: תחרויות המבוססות על השתתפות כלל תלמידי בית הספר. מיועדות לבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים. הניקוד נקבע על פי ממוצע נקודות לתלמיד.
  התחרויות אינן דורשות ידע מוקדם! לוח תוצאות בית ספרי. 
  תחרויות אישיות לפי שכבות גיל:
  תחרויות אישיות בין התלמידים באותה שכבת גיל (ביסודי), או באותו שלב לימוד (בחטיבת ביניים)
  לוח תוצאות אישי – התלמידים יכולים לראות את מיקומם בתחרות ואת עשרת התלמידים שמעליהם בדירוג ואת תשעת התלמידים שמתחתם בדירוג. כמו כן ניתן לראות את 100 התלמידים שמדורגים במקומות הראשונים על פי שכבת גיל
 • סביבות למידה מקוונות
  • סביבות לימוד המלוות מקצועות לימוד, כדוגמת סביבת הלימוד למדעי המחשב ורובוטיקה.
  • שידורי VOD לתכניות לימוד שונות
 • משחוק
  • צבירת כוכבים במשחקים והפעילויות השונות.
  • צבירת מטבעות Skillz על ידי עמידה באתגרים יומיים (אותם ניתן לצבור מדי יום) וחד פעמיים ב"עולם המפלצות".
  • שדרוג המפלצות על פי כמות המטבעות.

מגרש המשחקים פתוח עבורכם

סביבות הלמידה מרחוק במגרש המשחקים פתוחות בחינם לכלל תלמידי ישראל וכמובן גם לכם המורים. כל שצריך אלו פרטי ההזדהות האישית במשרד החינוך. כלל התחרויות, סביבות הלמידה והמשחקים נגישים דרך מגרש המשחקים ומותאמים לפי גיל.

הסביבות כוללות:
לימודי מדעי המחשב ורובוטיקה בסביבת סקראצ' - סביבת הלימוד של תכנית הלימודים במדעי המחשב ורובוטיקה וכן סביבה פתוחה לכל תלמיד מעוניין.
משחק תכנות לבתי ספר תיכוניים - פיתוח של צוות Skillz - המשחק יונגש בהתאם לתכנית התחרויות שתפורסם לאחר החגים.
סביבות של ספקי תוכן - יפורסמו בהתאם לתוכנית התחרויות שתפורסם לאחר החגים.

​לתמיכה טכנית פנו למוקד האליפות בטלפון 03-6225395.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.