דלג אל

הצהרת נגישות

בינה מלאכותית יוצרת

ההתפתחות המהירה והמתמשכת בשדה הבינה המלאכותית מייצרת מהפכה בשוק העבודה ובחיי היום יום, איתה יתמודדו התלמידות והתלמידים. לצד הצורך ההולך וגובר לפתח את מיומנויות המאה ה-21 ובפרט את היכולות החברתיות-רגשיות, תלמידים יצטרכו לדעת להשתמש בכלים שונים כחלק משגרת חייהם.

מסמך זה מתמקד בשלושה נושאים: התנסות בכלי בינה מלאכותית, התאמות של דרכי ההערכה לבינה המלאכותית היוצרת ושימוש זהיר ואחראי בה.

פרקטיקות AI

פרקטיקות AI

הבינה המלאכותית היוצרת היא כבר חלק מחיינו, ובעולם החינוך התפתחו דרכים רבות לרתום אותה לצרכים פרקטיים של מורות, מורים, תלמידות ותלמידים. לשימושכם, ארזנו אוסף פרקטיקות המציעות מגוון דרכים להשתמש בכלי בינה מלאכותית בהוראה, למידה והערכה.

המאגר יגדל בהדרגה, בהסתמך על ידע הנצבר בשדה החינוך ובהתאם למציאות המשתנה.

חזרה לראש הדף

שאלות ותשובות

אולי תתעניינו גם ב...

מכינת קיץ – למידה בקבוצות ואטסאפ
תוכנית מכינת קיץ היא תוכנית חינם ללמידה חברתית בקבוצות ואטסאפ לתלמידים. התוכנית נועדה ללמידה ולהשלמת פערים בלימוד במהלך חופשת הקיץ לקראת שנת הלימודים החדשה
סביבת מודל של משרד החינוך לבתי הספר
סביבת מודל של משרד החינוך מאפשרת לקיים תהליכים מתקדמים של הוראה, למידה והערכה מכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי קצה.
משימות אורייניות מתוקשבות
המשימות כוללות מידע עתיר מדיה, הן מצריכות מהלומדים מיומנויות וכישורים הנדרשים לתפקוד במאה ה-21 ומותאמות לתהליכי ההיבחנות המתוקשבת שבהם נבחנים תלמידי ישראל בש...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.