דלג אל

למידה משולבת דיגיטל בגן

למידה מרחוק בגני ילדים

מטרת העל של משרד החינוך היא עיצוב דמות הבוגר וטיפוח יכולתו להתמודד עם עולם משתנה. להשגת מטרה זו חשוב לספק לילדים בגיל הרך שאינם מכירים חיים בלא טכנולוגיה – הזדמנויות מועילות לשימוש באמצעים טכנולוגיים. כך יוכלו למצות את הפוטנציאל האישי שלהם לתפקד כסוכנים פעילים (active agent) ולפתח אוריינות דיגיטלית שתסייע להם בהמשך דרכם.
מטרת הגן העתידי לאפשר לילדים ולצוות הגן לעצב, לפתח וליצור תדיר את הגן הייחודי שלהם, לפי המציאות המשתנה, מתוך אינטראקציה מיטבית בין כל השותפים, ניצול הזדמנויות וסביבות מגוונות (אנושיות, קהילתיות, פיזיות וטכנולוגיות).
אנו מביאים בפניכם מגוון דרכים יעילות לשילוב טכנולוגיות למידה דיגיטליות לתמיכה בתהליכי למידה פדגוגיים משמעותיים ויעילים, איכותיים וחדשניים על פי תפיסת הגן העתידי.

חוברת קווים מנחים ללמידה משולבת דיגיטל בגני ילדים

פתיח

בחוברת המלצות ונושאים לחשיבה הנוגעים לשילוב טכנולוגיות למידה דיגיטליות כאמצעים לתמיכה בתהליכי למידה פדגוגיים משמעותיים בהלימה לתפיסת הגן העתידי.

כנס: למידה משולבת דיגיטל בגן הילדים

כנס: למידה משולבת דיגיטל בגן הילדים

הכנס עסק במגוון דרכים לקידום למידה משולבת דיגיטל כאמצעי תומך בתהליכי למידה פדגוגיים משמעותיים בהלימה לתפיסת הגן העתידי.
בחלקו המרכזי של הכנס הציגו גננות מומחיות תקשוב תוכניות פורצות גבולות ומרחקים של למידה משולבת דיגיטל מתוך העשייה בגנן, ומרצים מתחום האקדמיה.

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.