דלג אל

הצהרת נגישות

בניית אתר אינטרנט בתוך שבוע

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
מדעי המחשב
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ז, ט, ח, י, יא, יב
פלטפורמה:
Undemy
משך הקורס:
4 שעות למידה מסרטונים + 4 שעות תרגול
פותח ע"י:
על כל שעת למידה, לתת זמן של לפחות שעה אחת של תרגול. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

בניית אתר אינטרנט בתוך שבוע
מרצה: Ryan Bonhardt

בסוף קורס זה HTML ו-CSS לא יהיו עוד שפות זרות לתלמידים. במהלך הקורס יֵדעו התלמידים לבנות את האתר הראשון שלהם וירכשו עוד כישורים. בקורס זה התלמידים יקבלו מיומנות חדשה – את היכולת לכתוב קוד וליצור.

אולי תתעניינו גם ב...

מדע החלל
מיסודות האסטרונומיה והצפייה בכוכבים אל המדע מאחורי לידתו של כוכב, קורס זה של ארבעה שבועות ישנה את דרך ההתבוננות שלכם בשמי הלילה. תבחנו את קבוצת הכוכבים המפור...
ההיסטוריה של ישראל המודרנית – חלק א: מרעיון למציאות
כיצד נוסדה מדינת ישראל? איך זה שרעיון שעלה במאה ה-19 באירופה הפך למציאות? איך המציאות הזאת שורדת במורכבויות הקשות של המזרח התיכון?
ניהול משא ומתן
ניהול משא ומתן הוא מיומנות חשובה והכרחית בחיים האישיים והמקצועיים שלנו. אנחנו מנהלים משאים ומתנים בכל יום, לרוב באופן אינטואיטיבי ולא מודע. הקורס כולל אפשרוי...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.