דלג אל

הצהרת נגישות

חדשנות בהוראה בעידן הניו מדיה

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
חינוך
סוג הקורס:
מלווה למידה
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
עברית
שכבות גיל:
ז, ח, ט, י, יב, יא
פלטפורמה:
קמפוס IL
משך הקורס:
9 שבועות | 3-1 שעות בשבוע
פותח ע"י:
אורנים

תיאור הקורס

חדשנות בהוראה בעידן הניו מדיה
מרצה: רועי ציקורל ומיכאל שורפ

כיצד משפיעים הכלים הדיגיטליים החדשים, כלי הניו מדיה, על חינוך ילדינו וכיצד אפשר לכוון השפעות אלה לטובת החינוך? הקורס מציע מבט צעיר וחדשני על שאלה מרכזית בעבור כל מי שחי במאה ה-21. מטרת הקורס היא להציע ללומדים מגוון דרכים שבהן אפשר לשלב את הניו מדיה בהוראה, באופן שיכין את התלמידים להתמודדות יעילה עם אתגרי החיים במאה ה-21.
קורס זה שונה מקורסים אחרים של למידה מרחוק: הוא מציע לכל אחת ואחד לבחור בעצמו/ה את מסלול הלמידה המעניין אותו או אותה, באמצעות מנגנון אינטראקטיבי המאפשר בחירה בין אפשרויות שונות. מסקרן אותך? פשוט צריך ללחוץ ולבחור, וכבר את/ה במסלול שבחרת..."

אולי תתעניינו גם ב...

פיתוח ועיצוב משחק
התמחות זו סוקרת את היסודות התאורטיים והמעשיים של ייצור משחקי וידאו באמצעות מנוע המשחק Unity 3D. ההתמחות מועברת בידי אנשי סגל מאוניברסיטת מישיגן בעלי ניסיון מ...
עיצוב והכנה של אינפוגרפיקות (קורס מבוסס פרויקט)
בקורס יישומי זה תלמדו ליצור אינפוגרפיקות מסוגים שונים כגון מפות, תרשימים ותרשימי זרימה.
אסטרוביולוגיה והחיפוש אחר חיים מחוץ לכדור הארץ
הקורס, מבית היוצר של אוניברסיטת אדינבורו, מציג את הביולוגיה המשוערת של חוצנים ואת החיפוש אחריהם.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.