דלג אל

מדעי המחשב - פיתוח אפליקציות

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
רובוטיקה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ט, ח, י, יא, יב
פלטפורמה:
edx
משך הקורס:
6 שבועות
פותח ע"י:
Trinity College
הערה: על המורה ללמוד את הקורס How2MOOC לפרטים נוספים

תיאור הקורס

מדעי המחשב - פיתוח אפליקציות
מרצה: Ralph A. Morelli Professor of Computer Science

תלמדו להשתמש בכלִי הפיתוח הפתוח אפ אינוונטור לתכנות מכשירי אנדרואיד. תלמדו כיצד לעצב ולבנות אפליקציות לנייד – יישומונים המודעים למיקומם, משגרים ומקבלים הודעות טקסט ונותנים עצה וכיוונים. המגבלה היחידה לסוגי היישומונים שתלמדו לבנות היא הדמיון שלכם!
ואולם מדעי המחשב אינם רק קידוד ובניית אפליקציות. נלמד גם על כמה עקרונות יסוד של מדעי המחשב. נלמד על הפוטנציאל ועל המגבלות של מחשוב וקידוד. נלמד כיצד עובד האינטרנט ועל היבטים חיוביים ושליליים במחשוב בחברה בת זמננו – והרבה יותר!
את מושגי המחשוב הנרחבים האלה נלמד במסגרת לימוד מתפתחת – יסודות מדעי המחשב. מסגרת זו פיתחו מורים מובילים במדעי המחשב מרחבי המדינה בחסות הנהלת המכללה ובמימון הקרן הלאומית למדע.
נוסף על תכנות ויסודות המחשב הקורס מבוסס-פרויקט ושם דגש על כתיבה, תקשורת ויצירתיות. שאלות רב-ברירתיות בסגנון שהסטודנטים יכולים לצפות לפגוש בו במבחן AP יהיו עוד מרכיב מרכזי של הקורס.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.