דלג אל

וירוסים ואיך ננצח אותם: תאים, חסינות וחיסונים

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
ביולוגיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Edx
משך הקורס:
15-21 שבועות
פותח ע"י:
מוק תאורטי ללא חלק יישומי ולכן מומלץ למורים ולמורות לייצר פרוייקט/התנסות/תוצר. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

וירוסים ואיך ננצח אותם: תאים, חסינות וחיסונים
מרצה: Jonathan Gershoni

תהיתם פעם מהם וירוסים וכיצד הם פולשים לגוף, תוקפים את התאים וגורמים לנו לחלות? אם כן, הקורס הזה בשבילכם. בואו ללמוד מהם וירוסים ולהבין את מנגנוני ההשתלטות שלהם על התאים שלנו. הקורס ילמד אתכם, צעד אחר צעד, כיצד התאים בגופנו עובדים כדי לשמור על בריאותנו. נחקור את ממלכת הווירוסים, במיוחד מחוללי מגֵפות כגון שפעת, איידס ואבולה. לבסוף נסקור שיטתית את המערכת החיסונית שלנו, כיצד היא מזהה 'אויבים' וכיצד היא מוציאה אותם החוצה.

אולי תתעניינו גם ב...

אתגרי החינוך בעידן הפוסטמודרני – ערבית
في هذا المساق سوف نوضّح مفهوم الحداثة وما بعد الحداثة كفلسفة وكظاهرة اجتماعيّة وثقافيّة، ونعرض الإشكاليّات الّتي تولّدها هذه الظاهرة في مجال التربية والتعليم...
ללמוד איך ללמוד
איך ללמוד מתמטיקה הוא קורס חינם בקצב אישי ללומדים בכל רמות המתמטיקה. הקורס משלב מידע חשוב מאוד על המוח ועל למידה עם ראיות חדשות על הדרכים הטובות ביותר לגשת א...
להבין פציעות ספורט
בקורס זה הפיזיותרפיסטים חוקרים מדוע פציעות מתרחשות ומהם הצעדים שאפשר לנקוט כדי למזער את הסיכון להתרחשותן.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.