חפש ב:

לטפס על האוורסט

שם המרצה:
דורון אראל
קהל יעד:
תלמידים
תחום דעת:
כישורי חיים, גאוגרפיה אדם וסביבה
שכבות גיל:
י-יב
שפה:
עברית
לטפס על האוורסט

תיאור השידור

בשידור זה מסביר דורון אראל מדוע חשוב לרדוף אחר החלומות שלנו ולא משנה מה המחיר שנשלם בדרך. דורון הצליח להגשים את חלומו הגדול ולטפס על כל ההרים הגבוהים בעולם ואף להיות המטפס הישראלי הראשון על פסגת האוורסט.
בעזרת סיפורו האישי והמרתק מצליח דורון להחדיר בנו רוח של נחישות והתמדה, שלפי דעתו הם המפתחות החשובים ביותר להשיג כל חלום שנרצה.

הצטרפו לשידור ואפשרו גם לתלמידיכם לצעוד בעקבות חלומותיהם. 

תיאור המרצה

דורון אראל למד תואר ראשון בגאולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא טייל וטיפס ברחבי העולם, ארגן את משלחות הטיפוס הראשונות שיצאו מישראל, יצר קשרים בעולם הטיפוס והחל לטפס עם מיטב המטפסים בעולם. ב-1992 הצליח דורון להעפיל לפסגת הר האוורסט במסגרת משלחת מטפסים ובכך היה לישראלי הראשון שעמד על ההר הגבוה ביותר בעולם. כיום דורון ממשיך לטייל ובמקביל הוא כותב, מפיק סרטים לטלוויזיה ומרצה על מסעותיו בעולם.

 

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.