חפש ב:

מתשוקה ליוזמה בגן

שם המרצה:
צופיה כהן
קהל יעד:
גננות
תחום דעת:
כישורי חיים
שכבות גיל:
גן
שפה:
עברית
מתשוקה ליוזמה בגן

תיאור השידור

חיי היום-יום במערכת החינוך מציבים בפני הגננות והגננים אין ספור משימות, דרישות ויעדים. משרד החינוך והמפקחים, הרשות המקומית, ההורים, צוות הגן והילדים – כל אחד מהם מורה לגננות ולגננים לבצע משימה או לעמוד ביעדים חשובים.

בתוך כל אלו נשכח לעתים הדבר החשוב ביותר בעבורו הם באו לעשות את המעשה החינוכי, השליחות האישית ערכית שמניעה את הגננות והגננים להעניק את המשאב החשוב ביותר שלנו כבני אדם, התרומה האישית שבאה לידי ביטוי בזמן ואין סוף מאמצים. המצב הזה גורר שחיקה, תחושה של שוליות וחוסר ערך.

ההרצאה מזמינה את הגננות והגננים להתחבר לערכים ולשליחות האישית תוך כדי הגדרה מסודרת שלהם, כוונון מחדש של תוכנית העבודה המבוססת על צורכי המערכת והשעה בקרב אוכלוסיית הגן וצורכי המאה ה-21. 

ראשי פרקים מרכזיים

> ה-DNA של מערכת גני הילדים בארץ
> מה תפקיד מערכת החינוך?
> מה אנחנו יכולים לעשות? – הצגת המודל "מתשוקה ליוזמה" לחיבור הערכים, הצרכים והמוטיבציה לעשייה משמעותית

הצטרפו להרצאת השראה מעוררת מוטיבציה המעלה את תחושת היכולת וערך הגננות והגננים.

תיאור המרצה

צופיה כהן היא מורת מורים, מובילת תהליכי חדשנות, מנחת קבוצות פיתוח מקצועי במערכת החינוך. נוסף לכך היא מנחת גננות מובילות במחוז דרום ורכזת מהלך מורים מובילים במחוז דרום.

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.