דלג אל

הצהרת נגישות

מצעד הספרים המקוון

מצעד הספרים המקוון

בעידן המחשבים, הטלפונים הסלולריים והרשתות החברתיות, כשהכול צמודים למסכים, חשוב לעודד את התלמידים לקרוא ספרים. מצעד הספרים נועד בדיוק לשם כך.

במצעד הספרים המקוון תוכלו לפגוש את מיטב הסופרות והסופרים לילדים ולנוער ובהם גלילה רון-פדר-עמית, ליעד שוהם, גליה עוז, טלי אשר, ג'יניא מסרי, והיב נדים והבי.

לרשותכם מבחר הקלטות בעברית ובערבית זמינות לצפייה בכל עת.

אולי תתעניינו גם ב...

נשים מעוררות השראה
אנו מזמינים אתכם לפגוש נשים עוצמתיות שהתגברו על האתגרים והגשימו את חלומותיהן.
סודות המוח
בסדרת מפגשים עם ד"ר נועה אלבלדה נגלה את סודות המוח. נלמד אם המוח יכול להשתנות, כיצד נוכל להשפיע על הזיכרון, איך ניתן ללמוד באמצעות חושים שונים, ומה משפיע על ...
הכנה לבחינת הבגרות באזרחות
מוזמנים להצטרף למפגשי הכנה מוקלטים לקראת בחינת הבגרות באזרחות. במפגשים נתרגל פיצוח שאלות מסוגים שונים, נחזור על נושאים נפוצים, ניתן המלצות ונשיב על שאלות התל...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.