דלג אל

מבוא לפיזיקה – מכניקה

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
פיזיקה
סוג הקורס:
מלווה למידה
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
עברית
שכבות גיל:
ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
קמפוס IL
משך הקורס:
9 שבועות | 6-5 שעות כל שבוע
פותח ע"י:
אוניברסיטת בר-אילן

תיאור הקורס

מבוא לפיזיקה – מכניקה
מרצה: ד"ר יוסי בן-ציון

אתם מוזמנים לקורס פיזיקה קצת אחר. אל תביאו איתכם ידע קודם – רק סקרנות ורצון. מתוך שימוש בהיגיון ובחשיבה יום-יומית, תפתחו את היכולת לפתור בעיות במכניקה ניוטונית. הצטרפו לד"ר יוסי בן-ציון לחוויית פיזיקה יוצאת דופן, ובסיומה תגלו גם אתם, שאתם אוהבים פיזיקה ולא פחות חשוב... שאתם פשוט טובים בפיזיקה!
הקורס מבוא לפיזיקה – מכניקה, ידוע גם בשם פיזיקה 1, הוא קורס מכניקה קלסית אשר מתאים ללומדים בקורסי המבוא לתואר ראשון, במכינות הקדם אקדמיות, לבגרות בפיזיקה ולכל מי שפיזיקה תמיד עניינה אותו אבל לא ידע איך להתחיל.
את הקורס מעביר ד"ר יוסי בן-ציון מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת בר-אילן. הוא מעביר את החומר בצורה אינטואיטיבית, בשילוב דוגמאות, הדגמות וניסויים. בסופו של הקורס תוכלו להבין ולפתור בעיות מתקדמות במכניקה. אך לא פחות חשוב, תוכלו להביט בתופעות המתרחשות סביבכם ולהבין כיצד הן קורות ולחזות התרחשויות שטרם קרו.
במהלך הקורס נלמד על תנועה של גופים, על הכוחות השונים בטבע ועוד. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לקורס חווייתי, אחר ושונה מכל מה שראיתם ושמעתם עד כה.
בואו ללמוד פיזיקה בכיף!

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.