דלג אל

הצהרת נגישות

רעיונות ואומנות מודרנית

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
עיצוב
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Coursera
משך הקורס:
8-10 שבועות
פותח ע"י:
מוק תאורטי ללא חלק יישומי ולכן מומלץ למורים ולמורות לייצר פרוייקט/התנסות/תוצר. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

רעיונות ואומנות מודרנית
מרצה: Lisa Mazzola

קורס זה של מוזיאון ה-MoMA בניו יורק נועד למעוניינים ללמוד יותר על אומנות מודרנית ועכשווית.

בקורס זה נחקור ארבעה נושאים המנחים את הוראת האומנות במוזיאון לאומנות מודרנית: מקומות וחללים, אומנות וזהות, המרת חפצים יום-יומיים ואומנות וחברה.

באמצעות קטעי וידאו, מצגות ומגוון של משאבים, קטעי קריאה ופעילויות תוכלו לחקור את תוכנן ואת הקשרן של יצירות אומנות באוסף של MoMA. בקורס – 1. נחקור יצירות של אומנות מודרנית ועכשווית באמצעות מגוון רחב של נושאים נגישים ורלוונטיים. 2. נשמע ישירות מאומנים על הרעיונות שלהם ועל תהליכי היצירה. 3. ניחשף למבחר משאבים דיגיטליים הזמינים לעיסוק מתמיד ביצירות אומנות.

אולי תתעניינו גם ב...

ג'אווה - תכנות בסיסי
קורס זה ייתן לכם בסיס בתחביר ג'אווה, צעד ראשון לקראת היותכם מפתחי ג'אווה מצליחים. תלמדו כיצד מחשבים מקבלים החלטות וכיצד שפת ג'אווה עוקבת אחר מידע דרך משתנים ...
נפילתה ותקומתה של ירושלים
חורבן הבית הראשון בירושלים וגלות בבל היו אסון נורא שפקד את העם היהודי. מה באמת קרה באותה תקופה חשוכה והרת גורל וכיצד מתוך האפר עלו הזדמנויות חדשות?
self.py - הדרך שלך ללמוד פייתון
בקורס תרכשו בצורה פרקטית וחווייתית את כלי הבסיס לפיתוח קוד בשפת פייתון. שפת פייתון היא שפה אינטואיטיבית המאפשרת ביצוע פעולות מורכבות בפשטות, על כן שימושית מא...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.