דלג אל

חקר החלל הטילי

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אסטרונומיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
edx
משך הקורס:
7 שבועות
פותח ע"י:
UC3Mx
הערה: על המורה ללמוד את הקורס How2MOOC לפרטים נוספים

תיאור הקורס

חקר החלל הטילי
מרצה:

זהו קורס שהסתיים. edX שומר קורסים פתוחים להרשמה אחרי סיומם כדי לאפשר ללומדים להתעמק בתוכנם ולהמשיך ללמוד. אפשר שלא כל החומרים יהיו זמינים, ותוכני הקורס לא יעודכנו. שובו ובדקו מעת לעת כדי לגלות מתי יתפרסם מועד התחלה של קורס חדש.
לחקר החלל נודע תפקיד חשוב בתולדות האנושות. ההשלכות התרבותיות הפוליטיות והסוציולוגיות יוצאות דופן, וכמות המשאבים המוקדשים לחקר החלל עצומה. קורס חלל זה הוא צעד ראשון למעוניינים ללמוד יותר על ההיסטוריה של החלל ועל השפעתה על חקר החלל בחיי היום-יום שלנו.
בכל שבוע נתמקד בפרק מרכזי בהיסטוריה של חקר החלל בליווי מבוא לנושאים טכניים רלוונטיים כדי להגיע לכלל הבנה של ההתפתחויות ההיסטוריות האלה.
בשבעת השבועות של הקורס נעקוב אחר הקשרים טכניים פוליטיים ותרבותיים אשר הובילו ללידתו של עידן החלל, נחשוף את התפתחות חקר החלל מתחרות לשיתוף פעולה בעידן אפולו ואחריו, ולבסוף, ננתח מגמות עכשוויות בחקר החלל.
סיום הקורס בהצלחה יקנה לכם כלים נחוצים להבנת אירועי מפתח והתפתחויות בעידן החלל. תלמדו לפתור בעיות טכניות והנדסיות בסיסיות של מסע בחלל, הנעה רקטית, מערכות חלל וטיסה מאוישת לחלל.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.