חפש ב:

תוכניות לימודים בקולנוע

חזרה
פתיח

תוכנית הלימודים העיונית בקולנוע מורכבת משני חלקים: שפת הקולנוע ואומנות הקולנוע.

תוכנית הלימודים המוצעת מבטאת את תפיסת העולם של הפיקוח על הקולנוע והמדיה הרואה צורך אמיתי ומהותי בקשר בין לימודים עיוניים ומעשיים.

שני התחומים חייבים להזין זה את זה, ועל התלמידים להבין שקיים קשר הדוק ביניהם. תוכנית הלימודים מציעה בכל אחד מהפרקים תרגילים מעשיים לתלמידים להתנסות הלכה למעשה ביישום נושא הפרק הנלמד דרך סדנה. מקצת מהתרגילים אפשר לתרגל בשיעורים העיונים בהנחיית המורה העיוני ומקצתם דורשים שיתוף פעולה מלא עם המורה המעשי. תוכנית הלימודים המעשית בקולנוע בהפקת סרטים ובצילום סטילס עוסקת גם בציוד הנדרש וכוללת את מבנה הלימודים במקצוע והערכה.

תיקי הפקה

תיקי הפקה

תיק הפקה מלווה את פרויקט הגמר המעשי בקולנוע החל משלב בחירת הרעיון, דרך שלבי ההפקה השונים של הפרויקט ועד לשלביו האחרונים.

בתיק ההפקה יש מקום לביטוי רעיונות ומחשבות, תיעוד תהליך הפקה רפלקטיבי וסיכום ומשוב אישיים. זהו חלק חשוב בפרויקט הגמר המאפשר התבוננות וחקר על תהליך היצירה.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.