דלג אל

תוכניות לימודים בקולנוע

חזרה
פתיח

תוכנית הלימודים העיונית בקולנוע מורכבת משני חלקים: שפת הקולנוע ואומנות הקולנוע.

תוכנית הלימודים המוצעת מבטאת את תפיסת העולם של הפיקוח על הקולנוע והמדיה הרואה צורך אמיתי ומהותי בקשר בין לימודים עיוניים ומעשיים.

שני התחומים חייבים להזין זה את זה, ועל התלמידים להבין שקיים קשר הדוק ביניהם. תוכנית הלימודים מציעה בכל אחד מהפרקים תרגילים מעשיים לתלמידים להתנסות הלכה למעשה ביישום נושא הפרק הנלמד דרך סדנה. מקצת מהתרגילים אפשר לתרגל בשיעורים העיונים בהנחיית המורה העיוני ומקצתם דורשים שיתוף פעולה מלא עם המורה המעשי. תוכנית הלימודים המעשית בקולנוע בהפקת סרטים ובצילום סטילס עוסקת גם בציוד הנדרש וכוללת את מבנה הלימודים במקצוע והערכה.

התוכנית הבין-תחומית באומנויות לכיתות מב"ר ואתגר – כיתה י

התוכנית הבין-תחומית באומנויות לכיתות מב"ר ואתגר – כיתה י

תוכנית לימודים באומנויות לתלמידי כיתות מב"ר ואתגר הלומדים בשכבת כיתות י'. למידה והתנסות באמנויות כשפות רב ממדיות, מקנות לתלמידים חווית למידה משמעותית, חשיבה יצירתית, אותנטית ורלוונטית.

התוכנית השש שנתית להתפתחות אישית ולמעורבות חברתית באומנויות

התוכנית השש שנתית להתפתחות אישית ולמעורבות חברתית באומנויות

במסגרת המהלכים המשמעותיים לקידום לימודי האומנויות במערכת "אומנויות סביב השעון", אגף אומנויות בשיתוף מנהל חברה ונוער ואגפי הגיל במנהל הפדגוגי, חברו יחד לאיגום תוכניות הלמידה והעשייה האומנותית במסגרת ההתפתחות האישית, המעורבות החברתית והחינוך הערכי בבתי הספר.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.