דלג אל

מילות שאלה

מילות שאלה

במקבץ זה יש תוכן מפורט במיומנות הלמידה של מילות שאלה לפי מיקוד הלמידה. אפשר למצוא כאן סרטונים, דפי עבודה, משחקים ומבחר פעילויות אינטראקטיביות על פי מיקוד הלמידה ואופנויות השפה בעברית שפה שנייה במגזר הדרוזי. המורות והמורים לעברית יוכלו להיעזר בחומרים אלו כדי לאפשר לתלמידות ולתלמידים לבצע משימות לימודיות ברמות קושי שונות המתאימות ליכולותיהם ובכך לשפר את הישגיהם בלימודים. התכנים גם יקלו מאוד על המשימה לסגור פערים שנוצרו בעטיו של משבר קורונה.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
חזרה לראש הדף

פעילויות לתלמידים

אולי תתעניינו גם ב...

החדר שלי
היחידה עוסקת באוצר מילים של שמות עצם ומילות יחס מסביבת החדר. ביחידה שלל רעיונות לביטוי יצירתי בעל פה, פעילות לפי שכבת גיל, מערך שיעור מפורט לביטוי אישי רגשי ...
זכר ונקבה
חומרי למידה והוראה בנושא זכר ונקבה, חלק ממאגר התכנים על פי מיקוד הלמידה המעודכן
עצמאות למדינת ישראל
בית אוליפנט בדלית אל כרמל: על הקשר בין המנון המדינה, סֵר בריטי והעדה הדרוזית
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.