דלג אל

הצהרת נגישות

מגרף לפונקצייה ובחזרה

מגרף לפונקצייה ובחזרה

במסגרת היחידה מרחיבים את ההבנה על מושג הפונקצייה והמושגים הנלווים כמו תחום עלייה ותחום ירידה, תחום חיוביות ותחום שליליות.
כמו כן מובא לידיעת התלמידים שקיימים ייצוגים שונים של הפונקצייה. התלמידים יתוודעו אל פונקציות שלא נחשפו אליהן קודם לכן כמו פונקציות קוויות או ריבועיות וילמדו לזהות פונקציות בייצוגים שונים.
היחידה גם מאפשרת לחזק נושאים בטכניקה אלגברית כגון פתרון אי שוויונות.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

ישרים מקבילים
הגדרה: ישרים מקבילים הם ישרים הנמצאים באותו מישור ואינם נחתכים
זוויות צמודות, קודקודיות וחוצה זווית
זוויות צמודות הן שתי זוויות בעלות קודקוד ושוק משותפים שמשלימות זו את זו לזווית שטוחה, ומכאן – סכום זוויות צמודות הוא 180°. זוויות קודקודיות – שני ישרים שנחתכ...
יחס פרופורצייה וקנה מידה
הידעת? יחס הוא המנה של שני מספרים (גדלים או כמויות) חיוביים ומשמש להשוואה פי כמה גדול או קטן האחד מהאחר. חלוקה ביחס נתון היא פיצול של קבוצה נתונה לשתי תת קבו...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.