דלג אל

מעטפת הבטיחות הפיזית

מעטפת הבטיחות הפיזית

התלמידים מגיעים לבית הספר בבוקר וחוזרים הביתה בסוף יום הלימודים בדרכים שונות ומגוונות: בהליכה, באופניים, בנסיעה ברכב ההורים, בהסעות מאורגנות ועוד.
תכנית "מעטפת הבטיחות" מציעה דרכים להתמודדות עם הסכנות הקיימות בדרך לבית הספר וממנו חזרה - באמצעות פעילויות הסברה והסדרת מרכיבי "מעטפת הבטיחות" דוגמת משמרות הזה"ב ומערכת ההסעה הבית ספרית.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

רשת הדרכים בשכונה ומחוץ לה
בעיר מספר סוגי דרכים: דרך עורקית, דרך מקומית, דרך מאספת. לכל דרך מאפיינים משלה המשפיעים על בטיחותם של הולכי הרגל
אחריות אישית
האחריות האישית של כלל משתמשי הדרך, מחוייבותם להתנהל בדרך ובכביש בצורה אחראית וזהירה, שומרת חוק ומתחשבת -היא אחד הגורמים המרכזיים בשמירה על הבטיחות בדרכים.
התארגנות בקבוצה: טור, גוש, מפוזר
הסביבה שאנו חיים בה משותפת לכולנו וזה מחייב אותנו להתייחס לשונות שבין הפרטים ולהבדלים בהתנהגותם, ביכולתם ובעוצמתם ולהתאים את עצמנו להתרחשויות ולשינויים התכופים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.