המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים במזכירות הפדגוגית מופקד על החינוך לדמוקרטיה ולחיים משותפים בכלל מערכת החינוך, על כל מגזריה וגילאיה, ברוח דו"ח ועדת קרמניצר, הרואה את החינוך לאזרחות כמכוון לשילוב ולהשלמה בין יסודותיה היהודיים והדמוקרטיים של המדינה.
המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים
למידה בחירום
מדינת ישראל נמצאת בעיצומו של משבר קשה. השאיפה המרכזית של אנשי החינוך היא לשדר שגרה "נורמלית" ככל הניתן, ולחזק בקרב התלמידים את החוסן האישי, הקהילתי והלאומי. במערכי השיעור המצורפים, נרצה לשפוך אור על מקרי התנדבות בתחומים שונים, ונחשוף את התלמידים לאפשרויות שונות של נתינה, שמביאה לחיזוק החוסן וההעצמה האישית-לאומית.
![שגרת עשייה בעיתות חירום](/remote.axd?http://meyda.education.gov.il/files/pop/21351/outdoor.jpg?anchor=center&mode=crop&width=726&height=546&rnd=132750686510000000)
שגרת עשייה בעיתות חירום
על שגרת העשייה במטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים גם בעיתות חירום, ניסן תשפ"ד אפריל 2024.
גלריה מתחלפת
גלריה מתחלפת
חינוך אזרחי וחיים משותפים במערכת החינוך
![חינוך אזרחי וחיים משותפים במערכת החינוך](/remote.axd?http://meyda.education.gov.il/files/pop/18667/logo-main-page.jpg?anchor=center&mode=crop&width=452&height=216&rnd=132598475830000000)