דלג אל

הצהרת נגישות

במה מחוננת ליצירה בקולנוע תשע"ח – חטיבת ביניים

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

נושאים ותחומי דעת:
קולנוע ואנימציה
פדגוגיות יעודיות:
יצירתיות, למידה עצמאית
מסגרות חינוכיות:
כיתות מחוננים, מרכזי מחוננים
שלבי חינוך:
חטיבת ביניים
סוגי התוכן:
סרטון
פותח ע"י:
קרן פרידור
שפה:
עברית

סרטונים שהפיקו קבוצות תלמידים במסגרות מחוננים במסגרת תוכנית הבמה המחוננת ליצירה בקולנוע ובאנימציה, תשע"ח

במה מחוננת ליצירה בקולנוע ואנימציה היא מיזם משותף של האגף למחוננים ולמצטיינים במשרד החינוך ושל מחלקת החינוך בסינמטק תל אביב.

בשנת הלימודים תשע"ח השתתפו במיזם תלמידים מחוננים מ-23 מרכזים וכיתות מחוננים ברחבי הארץ בכיתות ה-י.

התלמידים מגיעים מבתי ספר וממרכזי מחוננים ממגוון מגזרים ויישובים ברחבי הארץ – אילת, גבעתיים, חדרה, ירושלים, מודיעין, נחף, נצרת, עמק חפר, עראבה, רמת השרון, שלומי ותל-חי.

במסגרת הבמה התקיים יום עיון וירטואלי בחודש נובמבר שבו הציגו התלמידים פיצ'ים וקיבלו משובים מהיוצרים קובי מחט, נורית יעקבס ינון וחנן קמינסקי. כמו כן השתתפו התלמידים בסדנאות דיבוב בהנחיית יפה גבאי ועינת ניב, והתקיימו מפגשי יוצר עם הבמאים ברק היימן ואלון גור אריה ועם יוצרי האנימציה יואב שטיבלמן ואורי לוטן.

במהלך השנה הופקו במסגרת המיזם 38 סרטי קולנוע ואנימציה.

 

אולי תתעניינו גם ב...

שאל שאלה - התאם משימה
אנו מציעים סדרה של שאלות, שאם המורה ישאל את עצמו שאלות אלה בהקשר לשיעורים שלו באופן קבוע, הרי שהשיעור יענה על הרי שהשיעור יענה על צרכי המחונן והמצטיין (ולא ר...
ילדים מחוננים וגשטלט Gifted children and Gestalt
תקציר עברי של מאמר המאפשר לנו הצצה אל עולמם המופלא של ילדים מחוננים. המאמר מציג את הדילמות היום-יומיות שאיתן מתמודדים הילדים המחוננים בשל היותם מחוננים, האתג...
תנע סיבובי - פעילות לחנוכה בהשראת המדענית והמתמטיקאית אמי נטר
בפעילות זו התלמידים למדים על סיפור חייה מעורר ההשראה של אמי נטר ומתנסים בבדיקת הגורמים המשפיעים של התנע הסיבובי של גופים מסתובבים.הפעילות מהווה דוגמה לשיעור ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.