דלג אל

הצהרת נגישות

אינטרו לתכנות בשפת Java

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
מדעי המחשב
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Udacity
משך הקורס:
2-4 שבועות ללימוד הקורס + מומלץ להוסיף 2-4 שבועות לתרגול
פותח ע"י:
על כל שעת למידה, לתת זמן של לפחות שעה אחת של תרגול. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

אינטרו לתכנות בשפת Java
מרצה: Google, AT&T, Github

נלמד את יסודות ג'אווה סקריפט, שפת התכנות הפופולרית ביותר בפיתוח באינטרנט. הקורס מבית היוצר של גוגל מתאים לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד תכנות, גם בלי רקע כלל.

אולי תתעניינו גם ב...

מכניקה
רוב התופעות בעולם סביב, ברמה הבסיסית, מבוססות על פיזיקה, ורוב הפיזיקה מבוססת על מכניקה. מכניקה מתחילה בכימות תנועה ולאחר מכן אפשר להסבירה במונחים של כוחות, א...
תזונה ובריאות - יסודות ואכילת יתר
מזון נודע תפקיד מרכזי בחברתנו אך רק מעטים מבינים מה הוא עושה בפועל לגופנו. בקורס תוכלו ללמוד על תזונה ועל כיצד דיאטה משפיעה עמוקות על הבריאות שלנו בהווה ובעת...
ההיסטוריה של הרפואה בימי הביניים דרך כתבי יד יהודיים
זהו קורס מרתק המציג בפנינו מקרה בוחן של כתב יד בודד בעברית ודרכו מספר על הרפואה בימי הביניים ועל הדרכים שבהן למדו – לא רק לפני האינטרנט אלא לפני המצאת הדפוס.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.