דלג אל

היכרות עם עולם התזונה והבריאות

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
ביולוגיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ז, ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
coursera
משך הקורס:
5 שבועות
פותח ע"י:
Stanford University
הערה: על המורה ללמוד את הקורס How2MOOC לפרטים נוספים

תיאור הקורס

היכרות עם עולם התזונה והבריאות
מרצה: Maya Adam, MD

ברחבי העולם מתמודדים עם מגפות גלובליות של השמנת יתר, סוכרת מסוג 2 ומחלות אחרות הקשורות בעיקר לתזונה. כדי לטפל במשברים אלו של בריאות הציבור, עלינו לבחון לאלתר אסטרטגיות חדשניות לקידום אכילה בריאה.
יש ראיות חזקות כי העלייה הגלובלית בצריכת מזון מעובד והשינויים התרבותיים שהביאו לירידה בהכנה של אוכל בבית תרמו לשיעור גבוה של מחלות כרוניות שאפשר למנוע.
קורס זה יקנה ללומדים את המידע ואת הכישורים המעשיים הנדרשים כדי להתחיל להיטיב את דפוסי האכילה שלהם.
הקורס יסיט את המוקד מדיונים העוסקים בחומרים מזינים ויעבור, תחת זאת, לדיונים מעשיים על מזון אמיתי ועל הסביבה שבה אנו צורכים אותו.

בתום הקורס יהיו ללומדים הכלים הדרושים להבחנה בין מזונות שיתמכו בבריאותם לעומת אלו שיאיימו עליה. נוסף על כך, נציג טיעון משכנע לחזרה לבישול פשוט בבית, חלק בלתי נפרד ממאמצינו לחיות חיים ארוכים יותר ובריאים יותר. צפו בקדימון לקורס: https://www.youtube.com/watch?v=z7x1aaZ03xU

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.