דלג אל

הבנת הנקרא

הבנת הנקרא

מאגר הבנת הנקרא הוא חלק מפרויקט "מאגר התכנים" של הפיקוח על העברית לדרוזים, ובו מרוכזים טקסטים לימודיים באופנוּת השפה של הבנת הנקרא לתלמידי בית הספר היסודי בכיתות ג-ו. הטקסטים מותאמים לתוכנית הלימודים בעברית במגזר הדרוזי.

במאגר נבנו דפי עבודה הכוללים שאלות לטקסטים העולים בקנה אחד עם המיומנויות הנבחרות במיקוד הלמידה תשפ"ב לעברית לדרוזים לבית הספר היסודי, כמו גם עם רמות החשיבה על פי הטקסונומיה של בלום.

כוחו של המאגר נעוץ ביכולתו לקדם ולשפר את ההישגים הלימודיים של התלמידות והתלמידים באמצעות התמקדות שיטתית במיומנויות השפה העברית, שפה שנייה במגזר הדרוזי. תוכלו למצוא כאן תוכן מפורט (כפי שהוא בא לידי ביטוי במיקוד הלמידה של שנת הלימודים תשפ"ב) שפרסם המפמ"ר בתחילת חודש יולי תשפ"א. יודגש כי התכנים המוצעים צפויים להקל מאוד על המשימה שלנו לסגור פערים שנוצרו בעטיו של משבר קורונה.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.