דלג אל

הצהרת נגישות

הרחבה והעמקה

חזרה
חזרה לראש הדף

מקצועות במספרים

מקצועות במספרים

הכירו את המספרים המפתיעים שמאחורי 11 מקצועות שכולנו מכירים

אתם רואים אותם בכל יום – פקחים, מוכרי פלאפל, ספרים ומוכרי ארטיקים. ייתכן שאפילו דיברתם איתם מעט, אך ככל הנראה לא יצא לכם להכיר אותם לעומק וגם לא את המקצוע שלהם. רוצים לשנות את המצב הזה? רוצים לדעת כמה מרוויח מנקה חלונות בסנפלינג ליום עבודה, בכמה מדינות מבקרת דיילת אוויר במהלך חודש או כמה שעות מדי יום מתאמנת מתעמלת אומנותית? פרויקט "מקצועות במספרים" של תאגיד השידור הציבורי "כאן" עשה עבורכם את התחקיר, ולפניכם 11 אנשים שעוסקים במקצועות שככל הנראה לא ידעתם עליהם דבר, והיום תלמדו עליהם לא מעט.

> לפרקי התוכנית מקצועות במספרים

אולי תתעניינו גם ב...

מתמטיקה זה משחק ילדים
"מתמטיקה זה משחק ילדים" - בשיר, במשחק, בסיפור ובתנועה
חינוך פיננסי
צרכנות נבונה במתמטיקה - תרגול בנושאים בתכנית הלימודים במתמטיקה לכיתה ה, כגון חקר נתונים, השוואת שברים, פתרון בעיות מילוליות ועוד
מרכז המורים למתמטיקה לחינוך היסודי
מרכז מורים ארצי למתמטיקה בחינוך היסודי
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.