דלג אל

תוכניות מפגשים והידברות חיים משותפים

תוכניות מפגשים והידברות חיים משותפים

בתי ספר ממגזרים שונים (דתיים, חילוניים, ערבים ויהודים)  ועמותות ומסגרות בלתי פורמליות שונות, מקיימים מפגשים עם האחר שמטרתם לחנך לסובלנות, שותפות, הכרות, כבוד וקבלת האחר באשר הוא וכמובן מניעת אלימות וגזענות, והפחתת דעות קדומות ופחדים. מפגשים אלה הינם בעלי ערך רב לבניית חברה ישראלית מכבדת וסובלנית.

לצורך הנחיה והדרכה לגבי דגמים המתאימים לבית ספרכם, ליווי פדגוגי, פיתוח מקצועי בתחום ועוד הנכם, מוזמנים לפנות לרפרנטים ולמדריכים במטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים, לקבלת סיוע בתכנון ובניית התוכנית המתאימה לצרכי בתי הספר ולמאפייניהם הייחודיים.

סקירת מגוון המודלים ותכניות הדרכה לבתי הספר וטיוטה של יוזמת בתי ספר תאומים הוצגה במסגרת כנס "תקווה ישרלי": כנס "תקווה ישראלי.  

אולי תתעניינו גם ב...

פיתוח מקצועי
המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים מציע מגוון תכניות להשתלמויות ארציות, מחוזיות ובית ספריות, המועברות באמצעות מרכזי פסג"ה, מוסדות אקדמיים וגופים אזרחיים הפועלים...
בונים עתיד טוב יותר
המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים ברשתות חברתיות
ימי לוח
ימי לוח אזרחיים המצוינים במערכת החינוך על פי חוזר מנכ"ל נועדו ליצור הזדמנות לעיסוק חינוכי בטיפוח סובלנות, הגברת מודעות לזכויות האדם ומיגור תופעות גזעניות. א...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.