דלג אל

הצהרת נגישות

6.6 Blind Day

6.6 Blind Day

ה- BLIND DAY הוא יום המודעות לקהילת האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בישראל. הוא מתקיים בכל שנה בתאריך 6.6 וזאת מאז משנת 2010.
6.6 היא ההגדרה הרפואית לראייה תקינה; ודווקא ביום הזה אנו מזמינים את החברה הישראלית לא לראות 6.6, ולהכיר את קהילת האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה.

מטרת היום: הגברת המודעות לקהילה, ועידוד שילובה בחברה; תחת הסלוגן: ‘תעצמו את העיניים – ותראו!’ – כשבכל פעם נבקש להראות פן נוסף בחיי הקהילה. ככלל, בחרנו להדגיש את ערך השוויון – עצמו את העיניים ותראו שכולנו שווים, גם כשאיננו רואים 6.6.

ב- BLIND DAY נתייחס ל’דברים שמחברים בין אנשים’. חיבור באמצעות כלל תחומי החיים, בדגש על תעסוקה, במטרה לעורר מודעות וליצור הזדמנויות חדשות עבור הקהילה.

 

לקוח מאתר המרכז לעיוור בישראל

אולי תתעניינו גם ב...

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח", יד-יט בשבט תשפ"ג, 10-5 בפברואר 2023
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח", התקיים בימים ראשון עד חמישי יד-יט בשבט תשפ"ג, 10-5 בפברואר 2023
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח בשגרה ובחירום", כה-כט בשבט תשפ"ד, 8-4 בפברואר 2024
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח בשגרה ובחירום", יתקיים בימים ראשון עד חמישי, כה-כט בשבט תשפ"ד, 8-4 בפברואר 2024
יום תל-חי, י"א באדר
תל-חי היה סמל למפנה שחוללו אנשי המעשה ברוח היהודית, וטרומפלדור היה לאגדה מעצבת של דמות היהודי החדש. י"א באדר נקבע ליום לציון גבורת ההיאחזות בארץ בעבודה ובהגנה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.