דלג אל

הצהרת נגישות

כנסים בקולנוע ומדיה למורי היסודי

חזרה
בגרות והערכה בתקשורת

צוותי הוראה יקרים, לפניכם מידע עדכני על כנסים מקצועיים של הפיקוח למורים ותלמידים. בחרו אירועים המתאימים לכם ולתלמידיכם והשתתפו במפעל החשוב הזה. מחכים לכם, איבנה ומדריכי הפיקוח.

חזרה לראש הדף

כנס מורים לפתיחת שנה של הפיקוח על הקולנוע והתקשורת (מדיה)

כנס מורים לפתיחת שנה של הפיקוח על הקולנוע והתקשורת (מדיה)

בראשית שנת הלימודים מתקיים כנס פתיחת שנה של הפיקוח על הקולנוע והמדיה. הכנס מציג חוזר מפמ"ר מעודכן, יעדים ומטרות מרכזיות של שנת הלימודים, הצגת פיתוח מקצועי והנחיות הפיקוח. במהלך הכנס פוגשים מורי המקצוע את מדריכי ההתמחויות השונות ומתעדכנים. כנס זה הוא עוגן חשוב בקשר בין צוות ההדרכה למורים בבתי הספר.

חזרה לראש הדף

כנס חורף למורי הפיקוח בתערוכת "עדות מקומית"

כנס חורף למורי הפיקוח בתערוכת "עדות מקומית"

בכל שנה מתקיים כנס מורי הפיקוח בתערוכה "עדות מקומית". בכנס גם מוצגת תערוכת הצילום "עדות צעירה". צוותי הוראה מכל הארץ נפגשים לסיור בתערוכה "עדות מקומית" ולמפגש עם צלמים בולטים בתחום צילום העיתונות והאומנות בישראל. זוהי חוויה לימודית וחברתית מעשירה וייחודית.

חזרה לראש הדף

כנס תלמידי מגמות בתיכון

כנס תלמידי מגמות בתיכון

כנס מגמות בתיכון בסימן אהבת אומנות הקולנוע והמדיה, עידוד היצירה הצעירה בקרב תלמידי התיכון. הכנס יתקיים בתאריך 1.3.2023 בסינמטק תל אביב.

חזרה לראש הדף

כנס מורים - יוזמה וחקר ל"ג בעומר

כנס מורים - יוזמה וחקר ל"ג בעומר

זה שנתיים שמתקיים כנס ל"ג בעומר של הפיקוח על הקולנוע והמדיה בשיתוף עם צוות אוריינות מדיה של מכון "מופת". הכנס מביא את מיטב מחקרי התקשורת שנכתבו בשנת הלימודים ומציגם לקהל של מורים, סטודנטים ומרצי תקשורת מרחבי הארץ. נוסף על כך, הכנס מציג פעולות יוזמה וחקר של מורים בשדה ההוראה ובכל שכבות הגיל.

חזרה לראש הדף

כנס תלמידים בחברה הערבית

כנס תלמידים בחברה הערבית

כנס התקשורת לנוער הערבי ותחרות הסרטים לבתי ספר ערביים. הכנס מתקיים מדי שנה ועוסק בסוגיות עדכניות בתחום התקשורת והחברה הערבית, לצד תחרות סרטי גמר דוקומנטריים. הכנס משלב בין עולם התוכן שאליו נחשפים התלמידים במהלך שנת הלימודים ושואף לפתוח אופקי חשיבה נוספים ורלוונטיים. התלמידים נחשפים לדמויות מתחום התקשורת והחברה הערבית דרך הפאנל המרכזי, לצד סדנאות מעשירות מהתחום.
הטקס מתקיים במהלך חודש מאי מדי שנה.

אולי תתעניינו גם ב...

יצירה צעירה, תחרויות ותוצרי תלמידים
לימודים מעשיים מביאים לידי ביטוי שילוב של תאוריה ומיומנות.
ידיעונים מקוונים בקולנוע ותקשורת
זמן קולנוע ומדיה מאגד בעבורכם יוזמות, עדכונים כמו גם את חדשות הפיקוח על הקולנוע והמדיה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.