דלג אל

מדעי כדור הארץ - פיזה וטימס

חזרה

כל מה שצריך למבחני פיזה וטימס

כל מה שצריך למבחני פיזה וטימס

הסברים, שאלות לדוגמה, מבדקי ידע, יחידות אוריינות מתוקשבות, יישומונים, שיעורים סינכרוניים, פעילויות וסרטונים בנושא מחקר פיזה וטימס - מדעי כדור הארץ  

חזרה לראש הדף

יישומון מסע במערכת השמש

מגלים את שביל החלב, מעירים את הדובה הגדולה ופוגשים ננסים לבנים, שביטים וחורים שחורים. חוקרים את סודות החלל והיקום, לומדים על הלבנה ועל הקשר בינה לבין החמה, על מערכת השמש ואזורי זמן, בעולם ואצלנו כאן.  

מסע אל גלקסיות מרתקות דרך הדמיות, משימות חקר, סרטונים ופעילויות מתוקשבות.

השימוש ביישומון מומלץ בדפדפן כרום.

חזרה לראש הדף

יישומון סלעי כדור הארץ

אילו סוגי סלעים מרכיבים את קרום כדור הארץ? כיצד נוצרים מאובנים ולאן נעלמו הדינוזאורים? מי היו האמוניטים ומה הקשר בינם לבין סלעים?
חוקרים, לומדים ופותרים תעלומות גיאולוגיות באמצעות היישומון החווייתי שפיתחנו במיוחד עבורכם- המורים לגאוגרפיה - אדם וסביבה.

ביישומון: מידע המתאים להקרנה, הצעות למשימות חקר קבוצתיות, קישורים לפעילויות לאתרים ולסרטונים, הכל מונגש בצורה ידידותית ונוחה.

השימוש ביישומון מומלץ בדפדפן כרום.

חזרה לראש הדף

חומרי הוראה נוספים בנושא מדעי כדור הארץ

כל אחד מהקישורים כולל: פעילויות לתלמידים, הפנייה לספר הלימוד, סרטונים, קישורים לאתרים, עולםon , הצעות לסיורים לימודיים

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.