דלג אל

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת בשעת חינוך

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת בשעת חינוך

חלק גדול מהתקשורת הבין-אישית וההמונית, על מרכיביה השונים, מתרחש באמצעות הרשתות החברתיות והאינטרנט. כאשר רבות מן האינטראקציות מתקיימות ברשתות החברתיות במקום בקשר בלתי-אמצעי פנים אל פנים, החברות בין בני נוער מקבלת פנים חדשות. לחברות זו היבטים שונים, לחיוב ולשלילה, שיש להביא למודעותם, כדי שידעו להשתמש ברשת באופן מושכל וביקורתי.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
חזרה לראש הדף

כתבות סרטים ושאלות לדיון

כתבות סרטים ושאלות לדיון
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

יום ההוקרה לפצועי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה בשעת חינוך
יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה מצוין מדי שנה בי"ז בכסלו.יום ההוקרה נקבע כביטוי לחובה הציבורית והמוסרית שלנו כחברה להוקיר את הפצועים והנפגעים ול...
יום זכויות האדם הבין-לאומי בשעת חינוך
ב-10 בדצמבר 1948 התקבלה באו"ם ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם. זו ההגדרה הבין-לאומית הראשונה של זכויות האדם, ומאז מצוין 10 בדצמבר כיום זכויות האדם ברחבי...
יום הזיכרון הממלכתי לדוד בן גוריון ז"ל בשעת חינוך
דוד בן גוריון - סיפור חייו של אדם הרואה למרחוק פעילויות וסיורים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.