דלג אל

הצהרת נגישות

שם תואר

שם תואר

במקבץ זה יש תוכן מפורט במיומנות הלמידה של שם תואר לפי מיקוד הלמידה. אפשר למצוא כאן סרטונים, דפי עבודה, משחקים ומבחר פעילויות אינטראקטיביות על פי מיקוד הלמידה ואופנויות השפה בעברית שפה שנייה במגזר הדרוזי. המורות והמורים לעברית יוכלו להיעזר בחומרים אלו כדי לאפשר לתלמידות ולתלמידים לבצע משימות לימודיות ברמות קושי שונות המתאימות ליכולותיהם ובכך לשפר את הישגיהם בלימודים. התכנים גם יקלו מאוד על המשימה לסגור פערים שנוצרו בעטיו של משבר קורונה.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

שם הפועל ושם הפעולה
חומרי למידה והוראה בנושא שם הפועל ושם הפעולה, חלק ממאגר התכנים על פי מיקוד הלמידה המעודכן
סרטונים מבתי הספר - עידוד שיח בעברית מדוברת
דוגמאות מצולמות מבתי הספר לעידוד שיח ולדיבור בעברית
משחקים
נושא המשחק בא לידי ביטוי במגוון תהליכי הוראה ולמידה התורמים ללמידת שפה שנייה בקרב ילדים. היחידה עוסקת במשחק, ומוצעים בה טקסטים בנושא והצעות לשילוב משחק פיזי ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.