חפש ב:

סרטונים מבתי הספר - עידוד שיח בעברית מדוברת

סרטונים מבתי הספר - עידוד שיח בעברית מדוברת

בשנים האחרונות, עם כניסתה של תוכנית הלימודים החדשה בעברית לדרוזים, מושקעים מאמצים רבים בשינוי דגשי ההוראה בבתי הספר ובהעברת משקל גדול לטיפוח השיח המדובר בעברית. פירות מאמצים אלו ניכרים בשטח. מורות ומורים לשפה העברית עסוקים ביצירת הזדמנויות מגוונות וחדשניות להגברת ההבעה בעברית אצל תלמידיהם. זה בא לידי ביטוי בפעילויות משחק המזמנות שיח, בקיום דיונים בכיתה בנושאים רלוונטיים לחיי התלמידים, כמו גם במתן מטלות הערכה חלופיות שבהן התלמידים יכולים להביא את עצמם לידי ביטוי בדיבור ספונטני, בשפה מדוברת ויום-יומית ובתחומים המדברים אל ליבם ומגיעים מן המרחב האישי שלהם.
חשוב לציין לשבח את התגייסותם של מורות ומורים לשפה העברית ונכונותם לשתף חומרים רבים ואיכותיים מבתי הספר. בזכותם נוצר כאן מאגר רב ערך של דוגמאות ליישום עקרונות תוכנית הלימודים החדשה. הדוגמאות מעידות על מוטיבציה גבוהה, הן של המורים הן של התלמידים.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.