דלג אל

הצהרת נגישות

תוכניות ומיזמים

חזרה
פתיח

לפניכם תוכניות ומיזמים בספרות חמ"ד.

תוכנית גלישת רוח

תוכנית גלישת רוח

תוכנית 'גלישת רוח'
תוכנית ממירת בגרות בספרות, מציעה פלטפורמה חדשנית לשם יצירת חוויה לימודית משמעותית בבית הספר. תוכנית זו משלבת בין למידה אישית ומותאמת לתלמיד ולקצב למידתו, לבין שמירה על המסגרת הכיתתית והלמידה הבין-אישית בכיתה.

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים לשלב ב' של מיזם "גלישת רוח" בספרות ממ"ד. מיזם חלוצי זה משלב הוראה חדשנית עם פדגוגיה יחודית. הוראה שמנצלת את מהפכת המידע, מתמודדת עם אתגרי המאה העשרים ואחת ויוצרת חוויה למידה מעמיקה ומהנה. ​

ספרייה בכיס

ספרייה בכיס

תוכנית חדשנית להנחלת אהבת הקריאה והספר באמצעות ספרי שמע (אודיו) הזמינים בכל עת, לכל תלמיד ותלמידה, במכשיר הטלפון הסלולרי. התלמידים יקבלו גישה ל-18 ספרי איכות מוקלטים, שיהיו זמינים לתלמידים להאזנה ללא תשלום במכשיר הסלולרי או במחשב, באמצעות היישומון אייקאסט ספרים מוקלטים ((icast. המורים והספרנים המעורבים בתוכנית יקבלו גישה למנוי הפתוח של איי קאסט ויוכלו להאזין לכל הספרים הקיימים ביישומון. תוכנית זו פתוחה להרשמה לכל חטיבות הביניים בארץ.

אולי תתעניינו גם ב...

הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.