דלג אל

הצהרת נגישות

גורמים המשפיעים על הבריאות

גורמים המשפיעים על הבריאות

אורח חיים בריא הוא אורח חיים המאמץ מכלול של התנהגויות שמקדמות את הבריאות ומשפרות את איכות החיים. ביחידה זו חומרי הוראה בנושא גורמים המשפיעים על הבריאות דוגמת: חיידקים, איכות המזון, פעילות גופנית, תנאי סביבה ועוד

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

הִידְרוֹסְפֵרָה – פני כדור הארץ מכוסים ברובם במים
פני כדור הארץ מכוסים ברובם במים. המים עוברים בין סביבות שונות, אך רק חלק מזערי מכמות המים (פחות ממאית) על פני כדור הארץ הם מים ראויים לשתייה
מאפייני החיים, צרכים לקיום יצורים חיים
בדף זה שלל פעילויות למידה חוץ כיתתיות המעודדות מיומנויות של חקר מדעי, השערת השערות, איסוף נתונים והסקת מסקנות, תוך מתן דרור לדמיונם ולסקרנותם של התלמידים.
תהליך החקר המדעי
הקניית מיומנויות של חקר מדעי לתלמידים וכלים להתנסותם בתהליך חקר מדעי שלם מתחילתו ועד סופו- היא לב ליבו של מקצוע המדע והטכנולוגיה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.