דלג אל

הצהרת נגישות

מוזיקה למחול

מוזיקה למחול

המוסיקה והמחול הן שתי אומניות עצמאיות. מרכיב הזמן הוא מרכזי ומשותף לשתיהן והוא מהווה בסיס לדיאלוג ביניהן. המוסיקה יכולה לשמש מסגרת למחול ולעתים מהווה מקור השראה למחול. מטרת התכנית שהתלמידים יכירו את המוסיקה כאמנות הנמצאת בדיאלוג עם המחול ומשולבת בו וכן שיעשו שימוש מושכל במוסיקה בעת שילובה במחול.

התכנית מכוונת להפגיש את התלמידים עם אבני היסוד, המרכיבים המוסיקאליים ורפרטואר מוסיקלי רלוונטי למחול.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}

אולי תתעניינו גם ב...

אנטומיה יישומית למחול
אנטומיה יישומית למחול עוסקת בהכרת מערכות גוף האדם הקשורות ישירות לתנועה (שלד שרירים ועצבים) ויישום ידע תיאורטי זה על מנת לספק תמיכה לתחומים המעשיים של פעילות...
תולדות המחול
תולדות המחול, הוא תחום תיאורטי המהווה תשתית משותפת לכל תחומי הדעת של מקצוע המחול ומאפשר התבוננות מושכלת במחול כמשקף חברה תרבות ואומנות.באמצעותו ניתן לפתח מתו...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.