דלג אל

תערוכות ותחרויות באומנות חזותית בחטיבת הביניים

חזרה
תערוכות ותחרויות באומנות חזותית בחטיבת הביניים

לימודי האומנות הם מרחב שיש בו מקום לחשיבה רב-ממדית, יצירתית ומורכבת. לפיכך בשיעורי האומנות יינתן מרחב לביטוי אישי בכלים חזותיים ולהתייחסות הוליסטית אל התלמיד. לימוד האומנות תורם לפיתוח הרגישות לעולם החומרי-חושי-חווייתי. טיפוח הדמיון והחשיבה היצירתית של כל ילד וילדה הם מהמטרות המרכזיות של חינוך לאומנות. דמיון ויצירתיות הם יכולות טבעיות בקרב ילדים הזקוקות לטיפוח ולתנאים תומכים. תחרויות ותערוכות יכולות לתת במה לתהליכים אלו שעוברים תלמידי האומנות ולהעניק עוד מרחב לביטוי פומבי של העשייה בסדנת האומנות.

חזרה לראש הדף

תערוכה במכביה ה-21

תערוכה במכביה ה-21

ביולי 2022 תיפתח המכביה ה-21 בישראל. לקראת פתיחתה יצא קול קורא להשתתפות בתערוכה. מטרת התערוכה לתת ביטוי אומנותי לערך החינוכי של הספורט בהיותו גורם מלכד ומאחד בעם ישראל. התערוכה תוצג בסוף חודש מאי 2022 ולאורך כל תקופת המכביה ותלווה בחוברת מהודרת.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.