דלג אל

הצהרת נגישות

מידע למנחים ולמעריכים

חזרה לראש הדף

מידע למנחים

מידע למנחים

שכר מנחים משולם למנחים שאושרו על ידי הפיקוח על עבודות הגמר במערכת לעבודות הגמר והוצמדו להצעת המחקר, ביצעו בפועל את ההנחיה, והעבודה הוגשה בסופה להערכה במשרד החינוך, לפי התעריפים האלה הכוללים מע"מ

 • תואר מנחה: תואר ראשון B.A
  הנחיה עד תש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,121 ₪
  הנחיה החל מתש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,261.71 ₪

 • תואר מנחה: תואר שני M.A
  הנחיה עד תש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,257 ₪
  הנחיה החל מתש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,407.49 ₪

 • תואר מנחה: תואר שלישי PhD
  הנחיה עד תש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,391 ₪
  הנחיה החל מתש""ף (לפי טופס בקשה לתשלום): 1,550.54 ₪

מועד תשלום שכר מנחים: לפי הנחיות חשבות משרד החינוך, התשלום יינתן רק לבקשות תשלום שיוגשו בשנת הגשת העבודה להערכה או בשנה שלאחריה. לא יינתן תשלום לבקשות תשלום שיוגשו מעבר לפרק זמן זה.

האחראים לעבודות הגמר בבית הספר יעבירו את תלקיט המסמכים לאחראית שכר מנחים במשרד החינוך בדואר אלקטרוני: sachar_manchim@education.gov.il
טלפון: 073-3931785.

תארים מחו"ל חייבים להעביר שקילות תואר בארץ. את שקילות התואר מבצעים על פי הנחיות האגף לאישור תארים מחו"ל במשרד החינוך או בצירוף מכתב ממוסד אקדמי מוכר בארץ המאשר את התואר של המנחה מחו"ל. אי אפשר להתייחס לתואר מחו"ל בלא אישור מהארץ.

חזרה לראש הדף

מידע למעריכים (בודקי העבודות)

שכר מעריכים

שכר מעריכים

שכר מעריכי עבודות הגמר משולם באחריות אגף הבחינות. משנת תשפ"ב הבקשות לתשלום עברו לפורמט מקוון ולא יישלחו יותר טופסי בקשה לתשלום בדואר רגיל.

בכניסה הראשונה למערכת המרב"ד עליך להעלות למערכת תיאום מס - שכר בוחנים עצמאיים - תיק ניכויים של משרד החינוך 941001729. השכר על בדיקת עבודה נכון לתשפ"ג הוא 607.27 ₪. התשלום יופק אוטומטית ויועבר לחשבון הבנק של המעריכ/ה לאחר משלוח ההערכה במערכת. אין צורך להגיש בקשה לתשלום. לבירורים בנוגע לתשלום - יש לפנות למחלקת שכר במרב"ד sachar@mrvd.education.gov.il

מסמכים שהושלמו, כגון תיאום מס, אפשר לשלוח בדואר אלקטרוני לכתובת sachar@mrvd.education.gov.il
או להתקשר לתמיכה 073-3938900.
 

אולי תתעניינו גם ב...

אודות וצרו קשר
הצטרפו אל צוות המובילים של עבודות הגמר. כל המידע הנדרש לרשותכם כאן
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.