דלג אל

הצהרת נגישות

חגי תשרי בגן הילדים (א'-כ"ג בתשרי)

חגי תשרי בגן הילדים (א'-כ"ג בתשרי)

חודש תשרי הוא החודש הראשון למניין השנה והחודש השביעי למניין החודשים מחודש ניסן: "בחודש השביעי באחד לחודש יהיה לכם שבתון זיכרון תרועה מקרא קודש" (ויקרא כג, כד). זהו חודש של "הימים הנוראים", ימי הרחמים והסליחות, התשובה והכפרה שבהם ממשיכים את אמירת הסליחות מחודש אלול. השם תשרי מקורו בלוח השנה הבבלי (tašrītu) ופירושו ראשית, התחלה.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

לקראת הקיץ בגן הילדים
מבחר חומרי הוראה לקראת הקיץ
יום השפה הערבית בגן הילדים يوم اللغة العربية ويصادف في 18 كانون الأول من كل عام (18.12)
بمناسبة اليوم العالمي للغة العربية الذي يوافق الثامن عشر من كانون الأول في كل عاميتقدم قسم الطفولة المبكرة - وزارة التربية والتعليم بأحر التهاني للطواقم التر...
יום הזיכרון לרצח יצחק רבין ז"ל בגן הילדים (י"ב בחשוון)
גן הילדים בהיותו מוסד חינוכי רשמי הוא אבן היסוד הראשונה ברצף של מערכת החינוך. אנו רואים חשיבות בציון יום הזיכרון להקניית ערכים דמוקרטיים כגון קבלת האחר וכבוד...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.