יום הזיכרון לרצח יצחק רבין ז"ל בגן הילדים (י"ב בחשוון)
![יום הזיכרון לרצח יצחק רבין ז"ל בגן הילדים (י"ב בחשוון)](/remote.axd?http://meyda.education.gov.il/files/pop/3603/רבין-מעודכן.jpg?anchor=center&mode=crop&width=524&height=318&rnd=131534921260000000)
גן הילדים בהיותו מוסד חינוכי רשמי הוא אבן היסוד הראשונה ברצף של מערכת החינוך. אנו רואים חשיבות בציון יום הזיכרון להקניית ערכים דמוקרטיים כגון קבלת האחר וכבוד לדעות שונות ולהטמעת התנהגויות המאפשרות יצירת סביבת חיים בלא אלימות החל מגן הילדים.
אולי תתעניינו גם ב...
ספירת ציפורי הבר בחצר הבית, 15 בינואר - 31 בינואר
מיזם ספירת ציפורי בר בחצר בשיתוף הציבור מתקיים אחת לשנה בישראל.
היום הבין-לאומי לאיכות הסביבה
יום איכות הסביבה העולמי מצוין בכל שנה ב-5 ביוני בידי המדינות החברות באו"ם. מטרת היום להגביר את המודעות לאיכות הסביבה, לקדם שינוי עמדות בנושאים של איכות הסביב...
יום בעלי חיים במערכת החינוך, 19.5, י"א אייר
הקשר המיוחד עם בעלי החיים תורם רבות להתפתחותם הרגשית והחברתית של ילדים ובני נוער. קשר המעניק להם תחושת שייכות ומשמעות ואף עשוי לסייע בהפחתת אלימות ובמניעתה.ר...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!