דלג אל

המרכז לפיתוח ותמיכה במעבדות הביולוגיה בבתי הספר

חזרה
המרכז לפיתוח ותמיכה במעבדות הביולוגיה בבתי הספר

המרכז לפיתוח ותמיכה במעבדות הביולוגיה בבתי הספר, נמצא בבית ספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן.

המרכז, שהוא ייחודי וחדשני בארץ ובעולם, מנוהל על ידי צוות אקדמאים מאוניברסיטת
בר אילן, מומחים בתחום הביולוגיה והוראת המדעים. לצידו של צוות ההנהלה פועלות מורות מפתחות, עובדות מעבדה וחברי צוות מנהלי.

בצוות המרכז מפתחים ניסויים חדשים ומיישמים רעיונות חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. כל זה על מנת להעשיר באופן קבוע את תכנית הלימודים בביולוגיה בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים.
במרכז מבצעים מחקרים אקדמיים ומפרסמים מאמרים בנושאים כגון שיטות עבודה חדשות, גישות פדגוגיות חדשות ונהלי בטיחות בעבודה עם חומרים.

בהשתלמויות, בפרסומים ובתמיכה יום יומית הצוות מנגיש את כל המידע למורים ולעובדי מעבדה בבתי הספר, והם המדריכים את התלמידים ומסייעים להם בביצוע עבודות חקר במעבדה ובשדה.

במרכז מספקים חומר חי וחומרים המתאימים לביצוע ניסויים בבתי הספר, אליהם מצורפים כללי בטיחות בעבודה עם אותם חומרים. במקרים מיוחדים משאילים גם ציוד הנדרש לביצוע ניסויים.

אולי תתעניינו גם ב...

בחינות בגרות, התאמות, עולים חדשים ומילון מונחים בביולוגיה
בחינות בגרות ומילון מונחים בביולוגיה בעברית, אנגלית וערבית
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.