דלג אל

חומרי לימוד ללמידה עצמית והוראה מתוקשבת

חזרה
חומרי לימוד יהלו"ם  - ללמידה עצמית והוראה מתוקשבת

חומרי הלימוד שלפניכם פותחו לתוכנית יהלום. זוהי תוכנית המרה מלאה של בחינת הבגרות החיצונית, המבוססת על שילוב של למידה עצמית, פדגוגיה דיגיטלית והערכה חלופית. ניתן לקרוא עוד על התכנית כאן.

בחומרים תוכלו למצוא יחידות מקוונות ללמידה עצמית, מצגות פתיחה וסיכום לנושאי הלימוד, משימות הערכה לתלמידות ולתלמידים וחומרים להעשרה. היחידות ללמידה עצמית מאפשרות להטמיע שיטות מגוונות ללמידה בכיתה כגון למידה דיגיטלית מרחוק, למידה במודל של "כיתה הפוכה", למידה עצמית בזמן שיעור, למידה בקבוצות וכדומה. יחידות אלו עתירות שאלות מסוגים שונים, מקורות מידע מסוגים שונים, ושפע של מדיה דיגיטלית (מצגות, סרטונים, מפות ואינפוגרפיקות) שפותחו במיוחד ליהלום והותאמו ללמידה עצמית ודיגיטלית.

ניתן לערוך ולהתאים את היחידות, ואף לשייך אותן לתלמידות ולתלמידים כאירועי הערכה באמצעות אפליקציית MyTestBox. לפרטים נוספים ניתן לפנות לעמוס רבן, מדריך ארצי לפדגוגיה דיגיטלית, ולסרטוני הדרכה על השימוש ב-MyTestBox

לאומיות

חזרה לראש הדף

נאציזם, מלחמת העולם השנייה והשואה

חזרה לראש הדף

בונים מדינה

חזרה לראש הדף

בית שני

חזרה לראש הדף

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.