חפש ב:

יריד ארצי – חקר ופתרון בעיות

חזרה
יריד חקר ופתרון בעיות, תשפ"א

היריד הארצי ה- 10 לעבודות חקר ופתרון בעיות במדע וטכנולוגיה וכנס "גם אני יכול לבנות מוצר", יתקיים בשיתוף פעולה ביום שלישי י"ד בסיוון תשפ"א, 25 במאי 2021, בין השעות 12:00-14:00. היריד יתקיים השנה באופן מקוון במתכונת של כנס מדעי חגיגי.

יריד החקר הארצי ה-10 יתקיים השנה באופן מקוון, במרחב פיזיטלי, בצל שנת הקורונה והמצב הביטחוני ובדגש על השותפות והאחדות.
בשנה מיוחדת זו אנו גאים להציג למידה מגוונת ומקצועית של תהליך החקר המדעי והטכנולוגי, בד בבד עם יוזמות מורים ייחודיות המציגות עשייה ערכית ומשמעותית.
ביריד נאזין להרצאתם של פרופ' רוני גמזו וד"ר לואי מרסאת בנושא "קורונה ופייק ניוז", נשתתף בחדר בריחה ובפעילות חווייתית, נסייר בין כל התוצרים וגם במתחם "שאלו את המומחים" בו יוצגו תשובות של מומחים לשאלות של תלמידים מבתי ספר יסודיים ומחטיבות הביניים  ברחבי הארץ.

היריד השנה פתוח לכולם, לכל מי שלומד ואוהב ללמוד מדע וטכנולוגיה. אנו מצפים לפגוש ביריד כמה שיותר מורים, מנהלים וכמובן תלמידים!

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.