דלג אל

למידה מחוץ לכיתה

חזרה
למידה מחוץ לכיתה: מחול ותנועה במרחב הציבורי

התוכנית החברתית היא הזדמנות ייחודית לחשוף את תלמידי חטיבת הביניים לנושא עכשווי בתחום. באסופת היחידות תמצאו מגוון קישורים ליצירות מחול ופרפורמנס, מידע על אומנים, הסברים והצעות לפעילות. החומרים המוצעים כוללים סקירת ספרות וסיכום מפגשים עם אומנים מהתחום. היחידות נועדו לאפשר לכל תלמיד ותלמידה את חוויית התנועה, בהקשר עכשווי ורלוונטי, והן נבנו בצורת למידה מבוססת פרויקטים (P.B.L – Project Based Learning).
ישנם ארבעה תת נושאים ובסופם תכלול ויישום של הנלמד בפרויקט מעשי. הנושא הראשון מחדד את ההתבוננות במרחבים ציבוריים; השני עוסק בהבניית שפה תנועתית השלישי ביחסי מופיע-קהל; הרביעי בקשר בין גוף למבנה ארכיטקטוני.
מחקר ויצירה מונחים לפתחם של מורים ומנהלים ומשמשים נקודת מוצא אשר ממנה יכול כל מורה ומורה להמריא לפיתוח מחשבתי ויצירתי משלו. אנו תקווה שההתנסות תוביל למחשבה יצירתית חדשה ולחקר תנועתי מרתק של מורים ותלמידים.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.